Povezane vesti

Kraj jedne ere: Marselo se u suzama oprostio od Reala! (video)

Kraj jedne ere: Marselo se u suzama oprostio od Reala! (video)

Hot sport 13.06.2022
Brazilac napustio kraljevski klub! Legendarni brazilski reprezentativac, Marselo, oprostio se od Real Madrida nakon 15 sezona iz snova koje je odigrao u dresu kraljevskog kluba. Levi bek je za ekipu iz španske prestonice zabeležio čak 546 utakmica… »
Emotivni Marselo u suzama - oprostio se od reala: Brazilac je jedva sklapao rečenice - "Ovo nikad nisam rekao..."

Emotivni Marselo u suzama - oprostio se od reala: Brazilac je jedva sklapao rečenice - "Ovo nikad nisam rekao..."

Mondo 13.06.2022
Posle 15 godina i 25 osvojenih trofeja, Marselo je napustio Real Madrid. Posle 15 godina i 25 osvojenih trofeja, Marselo je napustio Real Madrid. Legendarni Brazilac Marselo se ovog ponedeljka oprostio od Real Madrida na svečanosti koja je vrvila od… »
Marselo: Došao sam kao dečak u Real, a odlazim kao muškarac

Marselo: Došao sam kao dečak u Real, a odlazim kao muškarac

Dnevnik 13.06.2022
MADRID: Dosadašnji fudbaler Reala Brazilac Marselo oprostio se od madridskog kluba, ali još nije odlučio gde će da nastavi karijeru, prenose španski mediji. Marselo (34) je na svečanosti u Madridu govorio u prisustvu prvog čoveka Reala Florentina… »
Marselo se u suzama oprostio od Reala

Marselo se u suzama oprostio od Reala

Sport klub 13.06.2022
Legendarni bek Reala Marselo oprostio se od kluba nakon 15 sezona koliko je proveo u Madridu. Brazilac je odigrao ukupno 546 utakmica i postao najtrofejniji igrač u istoriji kluba sa 25 osvojenih trofeja. „Hvala mojim saigračima i trenerima. Ai iznad… »

Vesti dana »