Povezane vesti

Gotovo! Zvezda produžila ugovor sa gobeljićem: Gajić otišao, ali rešenje je tu - Marko može da osvoji sedam titula!

Gotovo! Zvezda produžila ugovor sa gobeljićem: Gajić otišao, ali rešenje je tu - Marko može da osvoji sedam titula!

Mondo 13.06.2022
Iskusni defanzivac ostaje još dve godine u Crvenoj zvezdi, sa kojom ima već sedam trofeja, od čega su pet titule u Superligi! Iskusni defanzivac ostaje još dve godine u Crvenoj zvezdi, sa kojom ima već sedam trofeja, od čega su pet titule u… »
Zvanično: Petostruki šampion ostaje u Zvezdi!

Zvanično: Petostruki šampion ostaje u Zvezdi!

Sportske.net 13.06.2022
Petostruki šampion Srbije sa Crvenom Zvezdom Marko Gobeljić danas je produžio saradnju sa "crveno-belima" do 2024. godine. Gobeljić je u Zvezdu došao 2017. godine iz kruševačkog Napretka i bio je neizostavan deo svih uspeha Crvene zvezde u… »
Veliki posao crvene zvezde: Marko Gobeljić produžio ugovor, evo do kada će nositi crveno-beli dres!

Veliki posao crvene zvezde: Marko Gobeljić produžio ugovor, evo do kada će nositi crveno-beli dres!

Hot sport 13.06.2022
Desni bek crveno-belih Marko Gobeljić je prvog dana priprema na Zlatiboru produžio ugovor sa Crvenom zvezdom do 2024. godine. Defanzivac je istakao da je izuzetno srećan zbog nastavka saradnje sa voljenim klubom, a samom produžetku ugovora je… »
Ugovor do 2024. - Gobeljić: Kada sam dolazio niko nije hteo u Zvezdu, pet godina kasnije svi ostajemo

Ugovor do 2024. - Gobeljić: Kada sam dolazio niko nije hteo u Zvezdu, pet godina kasnije svi ostajemo

Sportski žurnal 13.06.2022
Sigurno da kada sam dolazio, nisam razmišljao o tome da ćemo osvajati prvenstvo svake godine i da ćemo praviti ovakve uspehe. Fudbaler Crvene zvezde Marko Gobeljić produžio je ugovor sa klubom do 2024. godine, saopštili su „crveno-beli”. Desni… »
„Kad sam dolazio, niko nije hteo u Zvezdu“: Gobeljić produžio ugovor

„Kad sam dolazio, niko nije hteo u Zvezdu“: Gobeljić produžio ugovor

Nova 13.06.2022
Desni bek na pripremama dobio dobre vesti. Fudbalski klub Crvena zvezda produžio je ugovor sa bekom Markom Gobeljićem. Gobeljić je prvog dana priprema na Zlatiboru dobio saradnju do 2024. godine, što znači da bi u Ljutice Bogdana mogao da se zadrži… »
Gobeljić u Zvezdi do 2024. godine

Gobeljić u Zvezdi do 2024. godine

Sport klub 13.06.2022
Defanzivac Crvene zvezde Marko Gobeljić se obavezao na vernost šampionu Srbije do 2024. godine. Miljenik navijača je u crveno-bele redove stigao 2017. godine, odigrao preko 150 mečeva i ostvario brojne uspehe. „Izuzetno sam srećan što sam potpisao… »

Vesti dana »