Povezane vesti
Vandali ga oštetili dan posle rekonstrukcije: Podzemni prolaz kod "Balkana" opet u funkciji, podnete krivične prijave
Večernje novosti 13.06.2022
JAVNO preduzeće "Putevi Beograda" saopštlili su da je poptuno rekonstruisan podzemni prolaz kod hotela Balkan, nakon što su ga nepoznate osobe tokom vikenda oštetile, ponovo u funkciji, a protiv NN počinilaca podneta je krivična prijava. Foto: Beoinfo Iz… »
JP „Putevi Beograda“: Podzemni prolaz kod hotela Balkan ponovo u funkciji, podnete krivične prijave protiv NN lica
Danas 13.06.2022
Iz Javnog preduzeća „Putevi Beograda” reagovali su danas povodom, kako kažu, netačnih iiformacija koje su objavili pojedini mediji u vezi sa funkcionisanjem podzemnog prolaza kod hotela Blakan, navodeći da je ulaz u ovaj podzemni prolaz kompletno… »
Nakon više od 50 godina: Grad Beograd započeo rekonstrukciju podzemnih prolaza
Mondo 13.06.2022
Nakon više od 50 godina, Grad Beograd započeo je rekonstrukciju podzemnih prolaza u centru naše prestonice. Prvi u nizu rekonstruisanih ulaza jeste ulaz kod hotela Balkan koji je u potpunosti obnovljen. Nakon više od 50 godina, Grad Beograd započeo je… »
Završena rekonstrukcija podzemnog prolaza kod hotela "Balkan": Pokretne stepenice, mermerne obloge, nova rampa (foto)
Mondo 13.06.2022
Završena rekonstrukcija podzemnog prolaza na Terazijama. Završena rekonstrukcija podzemnog prolaza na Terazijama. Završena je rekonstrukcija prvog podzemnog prolaza kod hotela “Balkan” na Terazijama. Urađena je potpuna rekonstrukcija ulaza u podzemni… »
Vesti dana »

Izraelski mediji: Srbija stoji iza ugovora o oružju sa izraelskim Elbitom vrednog 1,64 milijarde dolara
Radio 021 pre 9 minutajoš 2 povezane

Rezigniranost i izdaja: Šta bi predaja Donbasa Rusiji značila za Ukrajinu
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih