Povezane vesti

Pevačica se razvela, a govorila je da je našla recept za dobar brak

Pevačica se razvela, a govorila je da je našla recept za dobar brak

Nova 14.06.2022
Tijana Bogićević se razvela nakon sedam godina braka sa Amerikancem Markom Robertsonom. Ovaj detalj je ispričala u emisiji „Realna priča“. „Ja se razvodim, razvela sam se zapravo“, rekla je Tijana broz smeh, pa su mnogi zaključili da je do… »
Ja sam se razvela! Šok priznanje u emisiji: Srpska pevačica iznenadila sve, voditeljka zatečena - "Ozbiljna si?!" video

Ja sam se razvela! Šok priznanje u emisiji: Srpska pevačica iznenadila sve, voditeljka zatečena - "Ozbiljna si?!" video

Mondo 14.06.2022
Tijana Bogićević iznenadila pričom o svom razvodu u emisiji "Realna priča". Tijana Bogićević iznenadila pričom o svom razvodu u emisiji "Realna priča". Tijana Bogićević gošća je u emisiji "Realna priča" u kojoj je otvorila dušu i voditeljki… »
Srpska pevačica se razvela u tajnosti: Pukao brak sa Amerikancem nakon 7 godina, svi u šoku

Srpska pevačica se razvela u tajnosti: Pukao brak sa Amerikancem nakon 7 godina, svi u šoku

Blic 14.06.2022
Pevačica Tijana Bogićević razvela se od supruga - Amerikanca Marka Robertsona nakon sedam godina braka. - Ja se razvodim, razvela sam se zapravo - kazala je Tijana kroz smeh za Kurir. Budući da je o životnom porazu pričala sa svojevrsnom lakoćom… »
Razvela se Tijana Bogićević: Posle 7 godina pukao brak sa Amerikancem, ovo su svi detalji

Razvela se Tijana Bogićević: Posle 7 godina pukao brak sa Amerikancem, ovo su svi detalji

Kurir 14.06.2022
Sedam godina od sklapanja braka sa Amerikancem Markom Robertsonom razvela se Tijana Bogićević. Pevačica za koju se verovalo da živi u skladnom braku, ovaj uznemirujući detalj podelila je u emisiji "Realna priča" na Kurir televiziji, a mnoge je… »

Vesti dana »