Povezane vesti

Vujanović i Burmaz novi fudbaleri Voždovca

Vujanović i Burmaz novi fudbaleri Voždovca

Sport klub 14.06.2022
Nikša Vujanović i Borisav Burmaz novi su fudbaleri Voždovca, saopštio je beogradski klub. Vujanović je mladi reprezentativac Crne Gore, i nastupao je za Rudar iz Pljevalja, subotički Spartak i mladje kategorije Partizana. – Privukla me lepa i… »
Voždovac se pojačao pred novu sezonu, stigla dvojica napadača

Voždovac se pojačao pred novu sezonu, stigla dvojica napadača

Nova 14.06.2022
Svim silama se napada Evropa Fudbalski klub Voždovac „bogatiji“ je za dvojicu ofanzivaca, pošto su ugovor na tri godine potpisali Nikša Vujanović i Borisav Burmaz. Vujanović je pre potpisa za „zmajeve“ igrao za Rudar iz Pljevlja, Spartak iz… »
Voždovčani su sve jači: Golgeterski dvojac stigao na ‘krov’, Vujanović i Burmaz su novi igrači ‘zmajeva’!

Voždovčani su sve jači: Golgeterski dvojac stigao na ‘krov’, Vujanović i Burmaz su novi igrači ‘zmajeva’!

Hot sport 14.06.2022
Fudbalski klub Voždovac danas je i zvanično postao bogatiji za dva mlada ofanzivca, ugovore na tri godine potpisali su Nikša Vujanović i Borisav Burmaz. Pre nego što su postali Zmajevi, Valjevac je nosio dres Grafičara, kragujevačkog Radničkog i… »
Nikša Vujanović tri godine u Voždovcu

Nikša Vujanović tri godine u Voždovcu

Sportski žurnal 14.06.2022
Privukla me je lepa igra Voždovca, moderan totalni fudbal i zato sam želeo da zaigram ovde. Voždovac je i zvanično postao bogatiji za dva mlada ofanzivca. Pored Borisava Burmaza, o kom je Žurnal pisao, ugovor na tri godine potpisao je i Nikša… »

Vesti dana »