Povezane vesti
Mask ove nedelje na sastanku sa timom Tvitera: Odgovaraće neposredno na njihova pitanja?
Telegraf 14.06.2022
Prošle nedelje, osnivač Tesle je upozorio Tviter da bi mogao da odustane od svog ugovora o kupovini kompanije. Ilon Mask će ove nedelje razgovarati sa zaposlenima kompanije Tviter, i to prvi put na opsežnom kompanijskom sastanku otkako je u aprilu dao… »
Razgovor Maska sa zaposlenima u kompaniji Twitter
Biznis.rs 14.06.2022
Budući vlasnik popularne platforme zakazao sastanak. Milijarder Ilon Mask (Elon Musk) razgovaraće u utorak sa zaposlenima u kompaniji Twitter, prvi put od kada je u aprilu ponudio 44 milijarde dolara za preuzimanje popularne društvene mreže. Očekuje se… »
Mask će ove nedelje održati prvi sastanak sa zaposlenima na Tviteru
Danas 14.06.2022
Ilon Mask će razgovarati sa zaposlenima na Tviteru u četvrtak, prvi put od kada je u aprilu dao ponudu od 44 milijarde dolara (36,2 milijarde funti) za ovu kompaniju. Očekuje se da će multimilijarderski šef Tesle na sastanku odgovarati na pitanja radnika… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 8 satijoš 1 povezana







