Povezane vesti

Moj Muftija bio je bolestan od 2007: Oglasila se muftinica Elma o rezultatima obdukcije, evo od čega je stvarno umro Zukorlić

Moj Muftija bio je bolestan od 2007: Oglasila se muftinica Elma o rezultatima obdukcije, evo od čega je stvarno umro Zukorlić

Kurir 14.06.2022
BEOGRAD/NOVI PAZAR - Biti bolestan je intimna stvar, i informaciju o svojoj bolesti delite sa osobama kojima verujete. Moj Muftija je bio bolestan od 2007. godine. Za njegovu bolest sam znala samo ja, insistirao je da o njoj niko više ne sazna, napisala… »
Ćerka muftinice Elme nadmašila majku po lepoti: Ponosno joj objavila slike pa otkrila šta joj je pokojni otac Zukorlić…

Ćerka muftinice Elme nadmašila majku po lepoti: Ponosno joj objavila slike pa otkrila šta joj je pokojni otac Zukorlić…

Kurir 14.06.2022
BEOGRAD/NOVI PAZAR - Mlada Mina, ćerka pokojnog muftije Muamera Zukorlića i njegove druge supruge Elme Elfić, izrasla je u pravu lepoticu, a majka joj je uoči male mature čestitala svršetak osnovne škole na Instagramu. Tom prilikom ona je… »
Tužilaštvo: Obdukcija pokazala da je Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

Tužilaštvo: Obdukcija pokazala da je Muamer Zukorlić umro prirodnom smrću

N1 Info 14.06.2022
Bivši predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) i sandžački muftija Muamer Zukorlić preminuo je prirodnom smrću, saopštilo je Više javno tužilaštvo u Novom Pazaru pozivajući se na nalaze odbukcije. U saopštenju se navodi da su izmerene… »
Oglasila se supruga Muamera Zukorlića: Bio je bolestan, krio je svoju bolest

Oglasila se supruga Muamera Zukorlića: Bio je bolestan, krio je svoju bolest

Nova 14.06.2022
Nakon što je danas zvanično saopšteno da su nalazi obdukcije pokazali da je bivši muftija Muamer Zukorlić preminuo prirodnom smrću, oglasila se i Elma Elfić, druga supruga pokojnog muftije i narodnog poslanika u Skupštini Srbije. „Biti bolestan… »

Vesti dana »