Povezane vesti

Vulin i Cucić u Plandištu: Srbija pokazala ozbiljnost prilikom rešavanja migrantske krize

Vulin i Cucić u Plandištu: Srbija pokazala ozbiljnost prilikom rešavanja migrantske krize

Beta video 14.06.2022
BEOGRAD - Srbija je jedna od retkih zemalja u Evropi koja se prema migrantima odnosi na human način, a štiti način života svojih gradjana, ocenili su danas prilkom obilaska Trening centra za migracije u Plandištu, ministar unutrašnjih poslova… »
Vulin u Plandištu: Migrantska kriza nije prošla i mi ćemo čuvati naš način života

Vulin u Plandištu: Migrantska kriza nije prošla i mi ćemo čuvati naš način života

RTV 14.06.2022
PLANDIŠTE - Predsednik Radne grupe za rešavanje problema mešovitih migracionih tokova i ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin obišao je danas Trening centar za migracije u Plandištu i poručio da se naša država tokom… »
Vulin: Migrantska kriza nije prošla, mi ćemo čuvati naš način života

Vulin: Migrantska kriza nije prošla, mi ćemo čuvati naš način života

N1 Info 14.06.2022
Predsednik Radne grupe za rešavanje problema mešovitih migracionih tokova i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin obišao je Trening centar za migracije u Plandištu i poručio da se naša država tokom trajanja migrantske krize pokazala kao… »

Vesti dana »