Povezane vesti
Beli Kihutu iz Temerina 18 godina zatvora za ubistvo supruge
Dnevnik 14.06.2022
Bela Kihut (68) iz Temerina oglašen je krivim i osuđen na 18 godina zatvora zbog krivičnog dela teško ubistvo supruge Gizele (64), 2. februara prošle godine u porodičnoj kući. Njemu će u kaznu biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru, od 3. februara… »
Proglašen krivim zbog ubistva žene: Sud izrekao kaznu okrivljenom, robijaće 18 godina! Bela: Ja to neću doživeti
Kurir 14.06.2022
NOVI SAD - Bela Kihut (67) iz Temerina, osuđen je na 18 godina zatvora, u novosadskom Višem sudu zbog teškog ubistva supruge Gizele (65), koje se dogodilo 2. februara prošle godine, u njihovoj porodičnoj kući u Proleterskoj ulici u Temerinu. - Ja to neću… »
Vesti dana »
Haland vodio Norvešku do pobede nad Irakom na Svetskom prvenstvu
Danas pre 30 minutajoš 30 povezanih
Treći i poslednji dan male mature: Osmaci od 9 sati polažu 1 od 5 predmeta, sledi još jedan veoma važan datum: Evo svih detalja
Blic pre 2 satajoš 7 povezanih
Noć kada se ukazalo fudbalsko božanstvo: Lionel Mesi het-trikom poveo Argentinu u odbranu svetske titule
Kurir pre 1 satjoš 13 povezanih
Sindikat sudske vlasti: Izmene Mrdićevih zakona delimično otklanjaju problem, nema podrške VST
Danas pre 9 satijoš 6 povezanih



