Povezane vesti
Prvi slučaj majmunskih boginja i u Slovačkoj
Dnevnik 14.06.2022
PREŠOV: Pacijentkinja za koju se pretpostavlja da boluje od majmunskih boginja primljena je danas na odeljenje infektologije u bolnici u slovačkom gradu Prešov, potvrdila je bolnica za novinsku agenciju TAS R. Zamenik direktora medicinske nege bolnice… »
Prvi slučaj majmunskih boginja i u Slovačkoj
Euronews 14.06.2022
Pacijentkinja za koju se pretpostavlja da boluje od majmunskih boginja primljena je danas na odeljenje infektologije u bolnici u slovačkom gradu Prešov, potvrdila je bolnica za novinsku agenciju TAS R. Zamenik direktora medicinske nege bolnice Boris… »
Prvi slučaj majmunskih boginja stigao u Slovačku? Čekaju se rezultati testova pacijentkinje
Telegraf 14.06.2022
Sluča je zabeležen u gradu Prešov. Pacijentkinja za koju se pretpostavlja da boluje od majmunskih boginja primljena je danas na odeljenje infektologije u bolnici u slovačkom gradu Prešov, potvrdila je bolnica za novinsku agenciju TASR. Zamenik direktora… »
Vesti dana »
Samit EU traži otvaranje Ormuskog moreuza i prestanak napada na energetiku i vodosnabdevanje
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Kako se u Kragujevcu pripremaju za miting SNS-a u Beogradu: Sve je isto k’o i ranije, ali i nije…
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Ujutru hladno, sa mrazem, tokom dana oblačno, temperatura do 14 stepeni
Telegraf pre 4 minutajoš 3 povezane





