Povezane vesti

Ona ku*vetina htela da me smota na dete! Jezive izjave rijaliti učesnika koji je lažirao smrt oca - Šta ću kad su debili

Ona ku*vetina htela da me smota na dete! Jezive izjave rijaliti učesnika koji je lažirao smrt oca - Šta ću kad su debili

Mondo 15.06.2022
Marko Osmakčić se oglasio još jednom nakon monstruoznog plana da pobegne iz rijalitija i ostavi trudnu devojku. Marko Osmakčić se oglasio još jednom nakon monstruoznog plana da pobegne iz rijalitija i ostavi trudnu devojku Pre nekoliko dana sve je… »
"Moj otac je sve smislio za 3 minuta": Marko Osmakčić se oglasio posle monstruoznih laži: "k***etinu Viki bih ubio da sam…

"Moj otac je sve smislio za 3 minuta": Marko Osmakčić se oglasio posle monstruoznih laži: "k***etinu Viki bih ubio da sam…

Blic 14.06.2022
Celu naciju šokirao je bizarni postupak oca Marka Osmakčića, Franja, koji je izlažirao svoju smrt, kako bi prevarom i na silu izveo svog sina iz rijalitija "Zadruga 5". Naime, Markova porodica uradila je nešto nezamislivo i neviđeno u rijalitiji… »
Osmakčića čeka paklena kazna: Lažirao očevu smrt, udarao trudnu devojku - ako ne uradi jednu stvar, sledi mu zabrana…

Osmakčića čeka paklena kazna: Lažirao očevu smrt, udarao trudnu devojku - ako ne uradi jednu stvar, sledi mu zabrana…

Blic 14.06.2022
Bivši rijaliti učesnik Marko Osmakčić, koji je zajedno sa svojom porodicom zgrozio domaću javnost, kada su izmislili jezivu laž - lažirali smrt njegovog oca samo da bi pobegao iz rijalitija "Zadruga", televiziji "Pink" će morati da isplati… »

Vesti dana »