Povezane vesti
Basta poziva toplane na saradnju u okviru Otvorenog Balkana
Telegraf 15.06.2022
Dodaje da su u planu i modernizacija toplana, unapređenje usluga. Direktor JKP Beogradske elektrane Rade Basta poziva sve toplane iz regiona da se priključe inicijativi Otvoreni Balkan, kako bi se razgovaralo o važnim temama u oblasti energetike, kao i o… »
Basta poziva toplane na saradnju u okviru Otvorenog Balkana
Blic 14.06.2022
Direktor JKP Beogradske elektrane Rade Basta poziva sve toplane iz regiona da se priključe inicijativi Otvoreni Balkan, kako bi se razgovaralo o važnim temama u oblasti energetike, kao i o načinima izlaska iz trenutne krize i novim konceptima daljeg… »
Basta poziva sve toplane iz regiona da se priključe „Otvorenom Balkanu“
Danas 14.06.2022
Direktor JKP „Beogradskih elektrana“ Rade Basta poziva sve topalne iz regiona (Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Severna Makedonija i Albanija) da uzmu učešće u projektu „Otvoreni Balkan“, kako bi se zajednički razgovaralo o incijativama u oblasti… »
Vesti dana »
Ovih devetoro studenata je na udaru vlasti zbog Vidovdanskog protesta: Terete ih za pripremanje dela protiv ustavnog uređenja
Glas Zaječara pre 4 satijoš 29 povezanih
Đedović Handanović: U 51 mestu u Srbiji nema alternative NIS-ovim benzinskim stanicama
Vreme pre 3 satajoš 43 povezane
Pomoć građanima za prijavljivanje imovine u pošti i mesnim zajednicama
RTK pre 2 satajoš 121 povezana
Održan sastanak Zelenskog sa evropskim liderima o mirovnom planu za Ukrajinu
Beta pre 21 minutajoš 72 povezane




