Povezane vesti
I dalje gori: Smanjena vidljivost na auto-putu zbog dima sa staropazovačke deponije
Radio 021 15.06.2022
Javno preduzeće "Putevi Srbije" ponovo je upozorilo na smanjenu vidljivost na auto-putu zbog gustog dima sa deponije koja već danima gori. Kako navode u saopštenju, vidljivost je smanjena na auto-putu E-75, na dva kilometra od petlje Inđija u smeru ka… »
Izmene u saobraćaju zbog radova na putevima
Dnevnik 15.06.2022
BEOGRAD: Prema informacijama Puteva Srbije, danas do 15 časova izvode se radovi na zameni odbojne ograde na državnom putu IA reda broj 2 kod petlje Surčin Jug. Saobraćaj se odvija usporeno pored zone radova. Putevi Srbije apeluju na učesnike u saobraćaju… »
Putevi Srbije: Smanjena vidljivost zbog dima sa zapaljene deponije
Blic 15.06.2022
Na auto-putu E-75, na dva kilometra od petlje Inđija, u smeru ka Beogradu, smanjena je vidljivost zbog gustog dima sa zapaljene deponije. Putevi Srbije apeluju na sve učesnike u saobraćaju da prilagode brzinu kretanja uslovima na putu. Savetuje se svim… »
Vesti dana »
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana
MUP i TOK učestvovali u međunarodnoj akciji protiv Balkanskog narko kartela
Danas pre 3 satajoš 1 povezana






