Povezane vesti

Oglasio se Miodrag Radonjić: Biković i ja nemamo veze sa tim!

Oglasio se Miodrag Radonjić: Biković i ja nemamo veze sa tim!

Svet plus 15.06.2022
Oglasio se Miodrag Radonjić i progovorio o skandalu koji trese glumački svet, a upleten je i ovaj kolega. Biković i ja nemamo veze sa tim! Južni vetar je doživeo ogroman uspeh, ali je ostao zakinut za skoro šest miliona za koje je, kako se navodi u… »
"Miloš i ja nemamo veze sa šušljikovim skandalom": Radonjić i Biković su takođe producenti "Južnog vetra": "To se…

"Miloš i ja nemamo veze sa šušljikovim skandalom": Radonjić i Biković su takođe producenti "Južnog vetra": "To se…

Blic 15.06.2022
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u ponedeljak je donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv glumca i producenta Gorana Šušljika, zbog sumnje da je izvršio krivično delo zloupotrebe položaja odgovornog… »
Evo kako je otkrivena šušljikova prevara: Sve se saznalo! Filmski centar Srbije je zbog ovoga prijavio glumca

Evo kako je otkrivena šušljikova prevara: Sve se saznalo! Filmski centar Srbije je zbog ovoga prijavio glumca

Blic 14.06.2022
Glumac i producent Goran Šušljik sumnjiči se da stekao protivpravnu imovinsku korist od 5.840.021 dinara na snimanju 1. dela "Južnog vetra". Već četiri godine reditelj ovog ostvarenja Miloš Avramović vodi bitku pred sudom, a sada se u priču… »

Vesti dana »