Povezane vesti
Poskupljuje vožnja minibusom, da li će poskupeti i ostali vidovi javnog prevoza?
Kamatica 15.06.2022
Od 21. 6. 2022. godine u minibus vozilima na ekspres linijama javnog gradskog prevoza putnika u Beogradu primenjuju se nove cene prevoza. Korisnici prevoza na minibus ekspres linijama - E1, E2 , E6 i E9 će od 21. 6. 2022. godine, umesto dosadašnjih 150… »
Posle taksija poskupljuje i minibus: Sekretarijat otkriva da li se planira poskupljenje na autobuskim linijama
Telegraf 15.06.2022
Prevoznici koji obavljaju prevoz putnika na minibus ekspres linijama se ne finansiraju iz budžeta grada Beograda, već prihod ostvaruju isključivo od prodaje karata u vozilu. Od 21. 6. 2022. godine u minibus vozilima na ekspres linijama javnog gradskog… »
Najavljene skuplje cene vožnje minibusom
Danas 14.06.2022
Sekretarijat za javni prevoz najavio je danas da će cena vožnje minibusom na liniji A1 Trg Slavija – aerodrom „Nikola Tesla“ biti povećana sa 300 na 400 dinara, a da će karte na drugim minibus ekspres linijama poskupeti na 200 dinara, saopštila je danas… »
Vesti dana »

Natalitet i mortalitet u padu u odnosu na prvih osam meseci prošle godine
Euronews pre 1 satjoš 39 povezanih

„Spavaću u zatvoru, ali uzdignute glave” Bivši predsednik Francuske Sarkozi teško primio sudsku presudu
Dnevnik pre 11 minutajoš 51 povezana

Studenti FILUM-a: Glave gore, nastavljamo da se borimo (VIDEO)
Glas Šumadije pre 56 minutajoš 32 povezane

Škero: Vučić izvodi državni udar, menja ministre kao igračke, ponižava premijera
Beta pre 7 satijoš 8 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 44 povezane