Povezane vesti

Vučić: Idite na more, ali ne znam da li ćete se na zimu kupati u hladnoj ili toploj vodi

Vučić: Idite na more, ali ne znam da li ćete se na zimu kupati u hladnoj ili toploj vodi

Luftika 15.06.2022
Predsednik Srbije je danas (15. jun) otvorio sektor B5 obilaznice oko Beograda od petlje Orlovača do tunela Straževica, nakon čega se obratio medijima i rekao da pripreme za zimu teku, ali da problem pravi promena cene gasa iz dana u dan. On je rekao… »
"Užasno je, ne znam kako ćemo da prezimimo" Vučić zabrinut: Spremamo milijardu evra, nismo sigurni hoćemo li moći da…

"Užasno je, ne znam kako ćemo da prezimimo" Vučić zabrinut: Spremamo milijardu evra, nismo sigurni hoćemo li moći da…

Srbija danas 15.06.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da se država priprema za dolazeću zimu, ali da je situacija, globalno, užasna i da se država bori da "zakrpi" sve rupe. - Pripreme za zimu teku, ali kako da teku, kada je gas sa 860 dolara za hiljadu… »
Vučić: Spremamo se za zimu, nemoguća borba, država krvari ali smo štedeli novac

Vučić: Spremamo se za zimu, nemoguća borba, država krvari ali smo štedeli novac

IndeksOnline 15.06.2022
BEOGRAD – Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nova vlada morati mnogo da radi kako bi Srbija spremno dočekala zimu ali se i sada radi svaki dan. “Teku pripreme, činimo sve što možemo ali to je nemoguća borba”, rekao je… »

Vesti dana »