Povezane vesti

Vučiću „čudna politika“ EP, analitičari kažu – građanima objasniti smer dijaloga

Vučiću „čudna politika“ EP, analitičari kažu – građanima objasniti smer dijaloga

N1 Info 15.06.2022
Iako je odavno poznat stav o Kosovu većine zemalja članica Evropske unije, od kojih samo njih pet Kosovo ne priznaje, prvi put se međusobno priznanje spominje kao ishod dijaloga Beograda i Prištine u izveštaju koji je izglasao spoljnopolitički odbor… »
Vučić: EP želi međusobno priznanje Srbije i Kosova, mi ne želimo

Vučić: EP želi međusobno priznanje Srbije i Kosova, mi ne želimo

Al Jazeera 15.06.2022
Evropski parlament usvojio je izvještaj u kojem se očekuje međusobno priznanja Srbije i Kosova. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u povodu izvještaja Evropskog parlamenta o Srbiji, u kojem je navedeno očekivanje međusobnog priznanja… »
Vučić: EP želi medjusobno priznanje Srbije i Kosova, mi ne želimo

Vučić: EP želi medjusobno priznanje Srbije i Kosova, mi ne želimo

Beta video 15.06.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom izveštaja Evropskog parlamenta o Srbiji, u kojem se prvi put decidno navodi očekivanje ``medjusobnog priznanja`` Srbije i Kosova, da je to ``njihova želja`` a da ``Srbija može da ima… »
Da priznamo Kosovo - nećemo! Zašto? Može nam se! Vučić uputio brutalnu poruku Evropskom parlamentu

Da priznamo Kosovo - nećemo! Zašto? Može nam se! Vučić uputio brutalnu poruku Evropskom parlamentu

Srbija danas 15.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne negira značaj opštih akata koje usvaja Evropski parlament, ali da je međusobno priznanje koje se pominje u izveštaju Spoljnopolitičkog odbora Evropskog parlamenta o Srbiji "njihova želja"… »

Vesti dana »