Povezane vesti

Dodik stigao u Sankt Peterburg Ostaje do petka kada je planiran sastanak sa Putinom

Dodik stigao u Sankt Peterburg Ostaje do petka kada je planiran sastanak sa Putinom

Kurir 15.06.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik stigao je danas u Sankt Peterburg gde će učestvovati na Međunarodnom ekonomskom forumu, a najavio je u narednim danima i sastanak sa ruskim zvaničnicima. Na službenom Tviter nalogu SNSD-a objavljene su i… »
Dodik u Rusiji: Ovde sam jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod (video)

Dodik u Rusiji: Ovde sam jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod (video)

Pravda 15.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik boravi u Sankt Peterburgu gdje će učestvovati na Međunarodnom ekonomskom forumu. Dodik je za RTRS izjavio da je ovo jedan od najvećih svetskih ekonomskih foruma, posebno danas kada se održava u svetlu… »
Dodik iz Sankt Peterburga: “Ovde sam jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod”

Dodik iz Sankt Peterburga: “Ovde sam jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod”

Vesti online 15.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik boravi u Sankt Peterburgu gde će učestvovati na Međunarodnom ekonomskom forumu. On je iz Sankt Peterburga poručio da prisustvuje Forumu jer misli da je to dobro za Republiku Srpsku i naš narod.… »
"Ovde sam, jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod" Dodik u Sankt Peterburgu, u petak sastanak sa Putinom

"Ovde sam, jer mislim da je to dobro za Srpsku i naš narod" Dodik u Sankt Peterburgu, u petak sastanak sa Putinom

Srbija danas 15.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik boravi u Sankt Peterburgu gde će učestvovati na Međunarodnom ekonomskom forumu. On je iz Sankt Peterburga poručio da prisustvuje Forumu jer misli da je to dobro za Republiku Srpsku i naš narod. Dodik je… »
Dodik u Sankt Peterburgu na Ekonomskom forumu

Dodik u Sankt Peterburgu na Ekonomskom forumu

RTV 15.06.2022
SANKT PETERBURG - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik učestvovaće na Ekonomskom forum koji u Sankt Peterburgu počinje danas. Reč je o jubilarnom 25. Međunarodnom ekonomskom forumu na kojem će učestvovati državnici iz 70 zemalja. Plenarna… »

Vesti dana »