Povezane vesti

Bila si najbolja majka, čuvala si šestoro dece kao anđele! Sahranjena Verka, celo selo plakalo: Zakopala si nas kad si…

Bila si najbolja majka, čuvala si šestoro dece kao anđele! Sahranjena Verka, celo selo plakalo: Zakopala si nas kad si…

Kurir 16.06.2022
Verka Nikić (36), koja je poginula u utorak u soabraćajnoj nesreći kada je doživela srčani udar i sletela s puta, sahranjena je danas na groblju u selu Belosavci kod Topole. Opelo preminuloj majci šestorice sinova održano je u kući, nakon čega je… »
Izvlačio sam mrtvu sestru iz automobila: Potresne reči brata žene koja je preminula za volanom u Topoli

Izvlačio sam mrtvu sestru iz automobila: Potresne reči brata žene koja je preminula za volanom u Topoli

Kurir 16.06.2022
Verka Nikić (36) iz sela Belosavci kod Topole, majka šestoro dece, tragično je preminula preksinoć u naselju Ljuboselo kada joj je pozlilo dok je bila za volanom "pasata", nakon čega je automobil sleteo s puta. Verka je bila u kolima sa svojom mamom… »
Izgubio sam najdraže u životu! Muž preminule Verke očajan: Ne znam kako ćemo dalje bez nje

Izgubio sam najdraže u životu! Muž preminule Verke očajan: Ne znam kako ćemo dalje bez nje

Kurir 16.06.2022
Ivan Nikić, muž tragično stradale Verke kaže da je "izgubio sve najdraže u životu, životnu saputnicu i veliku ljubav". - Izgubio sam ženu koja mi je podarila šest sinova. Očajan sam, ali protiv sudbine i boga se ne može. I dalje sam u velikom… »
"Samo je spustila glavu u majčino krilo i umrla": Suprug žene koja je stradala kod Topole očajan: Podarila mi je šest…

"Samo je spustila glavu u majčino krilo i umrla": Suprug žene koja je stradala kod Topole očajan: Podarila mi je šest…

Blic 15.06.2022
Majka šestoro maloletnih sinova Verka Nikić (36) nastradala je u utorak u popodnevnim časovima u selu Ljuboselo kod Topole, kada joj je pozlilo za volanom tokom vožnje. U trenutku srčanog udara nesrećna žena, koja se nalazila u automobilu… »

Vesti dana »