Povezane vesti

Poznati glumac predstavio svoju 23 godine mlađu suprugu: „Bilo je predrasuda“

Poznati glumac predstavio svoju 23 godine mlađu suprugu: „Bilo je predrasuda“

Nova 16.06.2022
Glumac Slobodan Ćustić u srećnom je braku sa 23 godine mlađom suprugom Jelenom. Njih dvoje imaju četvoro dece – tri sina i ćerku. Sinovi im se zovu Vasilije Vid, Tanasije i Ozren, a ćerka Zarija. Slobodan Ćustić veoma je uspešan u svom poslu… »
"Ovo je moja ljubav": Srpski glumac pokazao fotografiju sa 23 godine mlađom suprugom i svi mu poručuju jednu stvar (foto)

"Ovo je moja ljubav": Srpski glumac pokazao fotografiju sa 23 godine mlađom suprugom i svi mu poručuju jednu stvar (foto)

Blic 16.06.2022
Glumac Slobodan Ćustić (64) u srećnom je braku sa 23 godine mlađom suprugom Jelenom, sa kojom ima četvoro dece koja nose nesvakidašnja imena - sinove Vasilija Vida, Tanasija i Ozrena, te ćerku Zariju. - Kod Slobodana me je privukla njegova harizma… »
Rodila mu četvoro dece i izgleda prelepo! Slobodan Ćustić se pohvalio 23 godine mlađom suprugom - ovo je Jelena!

Rodila mu četvoro dece i izgleda prelepo! Slobodan Ćustić se pohvalio 23 godine mlađom suprugom - ovo je Jelena!

Mondo 16.06.2022
"Moja ljubav", napisao je glumac pored slike. "Moja ljubav", napisao je glumac pored slike. Glumac Slobodan Ćustić (64) je u srećnom braku sa 23 godine mlađom suprugom Jelenom, sa kojom ima četvoro dece. Ćustić je privatan život uvek čuvao daleko… »
Glumac prvi put pokazao 23 godine mlađu suprugu Slobodan i Jelena imaju četvoro dece, a sada joj je uputio emotivne reči…

Glumac prvi put pokazao 23 godine mlađu suprugu Slobodan i Jelena imaju četvoro dece, a sada joj je uputio emotivne reči…

Alo 16.06.2022
Ono što je zanimljivo jeste da Slobodanov najstariji sin ima 41 godinu, dok najmlađi ima tri i po. Poznato je da je glumac Slobodan Ćustić (64) srećnom braku sa 23 godine mlađom suprugom Jelenom, sa kojom ima četvoro dece koja nose nesvakidašnja… »

Vesti dana »