Povezane vesti
Desnica bi mogla da igra ključnu ulogu u narednom petogodišnjem mandatu predsednika Emanuela Makrona
Danas 16.06.2022
Francuska desnica koja je dugo dominirala političkom scenom u zemlji, mogla bi da igra ključnu ulogu u narednom petogodišnjem mandatu predsednika Emanuela Makron (Emmanuel Macron) ukoliko njegova centristička koalicija ne osvoji apsolutnu većinu posle… »
Republikanci bi mogli da budu ključni ako Makronova koalicija ne osvoji većinu
N1 Info 16.06.2022
Francuska desnica, koja je dugo dominirala političkom scenom u zemlji, mogla bi da igra ključnu ulogu u narednom petogodišnjem mandatu predsednika Emanuela Makron, ukoliko njegova centristička koalicija ne osvoji apsolutnu većinu posle drugog kruga… »
Vesti dana »
Nemačka izradila tajni plan za rat sa Rusijom: Oko 800.000 vojnika bilo bi prebačeno na istočni front
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Nikola Rokvić se oglasio povodom dočeka Željka Obradovića na aerodromu! Napisao 3 reči koje odzvanjaju
Telegraf pre 3 satajoš 5 povezanih
Amandman od 1,4 milijarde evra: Da li je država počela da prikuplja novac za otkup NIS-a?
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Sneg okovao put na Divčibarama Snežni pokrivač otežava saobraćaj širom zemlje: Vozačima se savetuje dodatni oprez (video)
Blic pre 19 minutajoš 1 povezana



