Povezane vesti

Odbrana sumnja da je policija unapred sačinila krivičnu prijavu protiv Boće

Odbrana sumnja da je policija unapred sačinila krivičnu prijavu protiv Boće

Dnevnik 16.06.2022
Suđenje za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27) i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (48), za koje se terete Dalibor Bogdanović Boća (44) i Daniel Janjoš (43), nastavljeno je u novosadskom Višem sudu davanjem iskaza policijskog inspektora… »
Boća hoće u kućni pritvor ili u bolnicu sa stražom: Bivši policajac se žali na svoje zdravstveno stanje, potrebne mu…

Boća hoće u kućni pritvor ili u bolnicu sa stražom: Bivši policajac se žali na svoje zdravstveno stanje, potrebne mu…

Kurir 16.06.2022
NOVI SAD - U nastavku suđenja bivšem policajcu Daliboru Bogdanoviću Boći (45), koji je sa Danielom Janjošem optužen za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca, danas je saslušan policijski inspektor, dok… »
Odbrana za ubistvo MMA borca: Nasumično sam pucao, jer sam se uplašio za život

Odbrana za ubistvo MMA borca: Nasumično sam pucao, jer sam se uplašio za život

Nova 16.06.2022
U Višem sudu počelo je suđenje Daliboru Bogdanoviću Boći (45) i D. J. (42), optuženima za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27) i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (47), 2. septembra 2021. Prvooptuženi Bogdanović je negirao izvršenje… »
Počelo suđenje za ubistvo MMA borca i ranjavanje Goranca u Novom Sadu

Počelo suđenje za ubistvo MMA borca i ranjavanje Goranca u Novom Sadu

Radio 021 16.06.2022
U Višem sudu počelo je suđenje Daliboru Bogdanoviću Boći (45) i D. J. (42), optuženima za ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27) i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (47), 2. septembra 2021. Prvooptuženi Bogdanović je negirao izvršenje… »
"Žao mi je što je ubijen": Dalibor Bogdanović i Daniel Janjoš izneli odbranu na optužbe za ubistvo MMA borca

"Žao mi je što je ubijen": Dalibor Bogdanović i Daniel Janjoš izneli odbranu na optužbe za ubistvo MMA borca

Blic 16.06.2022
Dalibor Bogdanović Boća (45) i Daniel Janjoš (43), optuženi za teško ubistvo MMA borca Uroša Stefanovića (27) i ranjavanje Gorana Kovačevića Goranca (47), 2. septembra prošle godine, juče su na, početku glavnog pretresa u Višem sudu u Novom… »

Vesti dana »