Povezane vesti

Suze i jecaji na Novom groblju: Održan pomen povodom 40 dana od smrti Vidoja Ristovića

Suze i jecaji na Novom groblju: Održan pomen povodom 40 dana od smrti Vidoja Ristovića

Večernje novosti 16.06.2022
NA Novom groblju u Beogradu danas je održan pomen povodom 40 dana od smrti istoričara umetnosti Vidoja Ristovića, koji je preminuo 8. maja u 44. godini. Foto: ATA Images Prvi je na groblje stigao Vidojev ujak, a za njim udovica Nikolina Pišek sa… »
(Video) Nikolina ponovila scenu sa vidojeve sahrane: Vratila se na grob, uhvatila se za grudi, pa se slomila

(Video) Nikolina ponovila scenu sa vidojeve sahrane: Vratila se na grob, uhvatila se za grudi, pa se slomila

Blic 16.06.2022
Vidoje Ristović, srpski istoričar umetnosti, suprug voditeljke Nikoline Pišek, preminuo je 8. maja u 44 godini, a danas mu je održan četrdesetodnevni pomen na Novom groblju. Najbliži su danas Vidoju Ristoviću odali počast, a Nikolina je obučena… »
Prošlo je 40 dana od smrti Vidoja Ristovića: Nikolina jecala na pomenu FOTO

Prošlo je 40 dana od smrti Vidoja Ristovića: Nikolina jecala na pomenu FOTO

Nova 16.06.2022
Prošlo je 40 dana od smrti istoričara umetnosti Vidoja Ristovića, a njegovi najbliži došli su na pomen na Novom groblju. Među prvima je stigao ujak pokojnog Vidoja, a zatim i njegova supruga Nikolina Pišek zajedno sa Ristovićevom bivšom ženom… »
(Video)"Fizioterapeutkinja mi je rekla da je popio samo čašicu votke" Miša Grof zbunjen oko rezultata obdukcije: "To nije…

(Video)"Fizioterapeutkinja mi je rekla da je popio samo čašicu votke" Miša Grof zbunjen oko rezultata obdukcije: "To nije…

Blic 16.06.2022
Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, otac Vidoja Ristovića kaže da je i dalje zbunjen oko rezultata obdukcije, i da ih još nije dobio. - Poslao sam advokata u policiju, ali nisu mogli da nađu ljude koji su izvršili obdukciju, sve je to vrlo… »
Jauci i suze na pomenu Ristovića: Vidojev otac i Nikolina zagrljeni u suzama. Istoričareva majka se nije ni pozdravila sa…

Jauci i suze na pomenu Ristovića: Vidojev otac i Nikolina zagrljeni u suzama. Istoričareva majka se nije ni pozdravila sa…

Svet & Skandal 16.06.2022
Pomen Vidoju Ristoviću prošao u suzama i jaucima Udovica Nikolina Pišek sa ćerkama je došla na pomen suprugu Vidoju Ristoviću na Novom groblju. Prošlo je 40 dana od smrti istoričara, a Nikolina je u crnini došetala do groba i sve vreme lila suze… »
Miša Grof: Rezultati obdukcije su sumnjivi, Vidoje nije imao problema sa srcem

Miša Grof: Rezultati obdukcije su sumnjivi, Vidoje nije imao problema sa srcem

Nova 16.06.2022
Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, otac Vidoja Ristovića kaže da je i dalje zbunjen oko rezultata obdukcije, i da ih još nije dobio. Istoričar umetnosti i muž voditeljke Nikoline PIšek, Vidoje Ristović, preminuo je prošlog meseca u 44… »
"Vidoje je možda otrovan" Miša Grof otvorio dušu: "Sve mi je sumnjivo..."

"Vidoje je možda otrovan" Miša Grof otvorio dušu: "Sve mi je sumnjivo..."

Večernje novosti 16.06.2022
OTAC pokojnog Vidoja Ristovića za Kurir je pristao da govori o smrti sina na pomenu. Miša Grof otkrio je da mu je cela situacija sa obdukcijom veoma sumnjiva. Foto: N. Skenderija/ATA images Miša se pojavio na pomenu povodom 40 dana od smrti sina… »
(Foto) potresna scena na pomenu Vidoja ristovića: Majka skrhana, Miša Grof doneo venac u obliku srca - a onda zagrlio…

(Foto) potresna scena na pomenu Vidoja ristovića: Majka skrhana, Miša Grof doneo venac u obliku srca - a onda zagrlio…

Blic 16.06.2022
Suprug Nikoline Pišek, Vidoje Ristović iznenada je preminuo 8. maja 2022. godine, danas se obeležava 40 dana od njegove smrti. Najbliži su se okupili na Novom groblju kako bi mu odali počast, a među prvima je stigao ujak pokojnog Vidoja, a zatim i… »

Vesti dana »