Povezane vesti
Kilogram malina u Leskovcu dostigao cenu od 500 dinara
Radio sto plus 16.06.2022
On je podsetio da su to cene u ovom trenutku po kojima se otkup istog momenta isplaćuje. Mnogi malinari iz Leskovca su još mesec dana pre početka berbe potpisali ugovore sa ovdašanjim hladnjačama tako da poslednja akontna cena može biti „mač sa dve… »
U Leskovcu kilogram malina dostigao cenu od 500 dinara, u Arilju i Ivanjici još po 450
Jugmedia 16.06.2022
Kilogram „crvenog zlata“ u leskovačkom kraju već se otkupljuje po ceni od 500 dinara, a čak ni hladnjačari ne mogu da prognoziraju da li će ona rasti iako je rod ove godine kvalitetan, ali je u celoj Srbiji manji za 10 do 20 posto u odnosu na lane. „U… »
Vesti dana »
Olujno nevreme se približava Srbiji: Prvi na udari su ovi delovi zemlje, temperatura pada za 15 stepeni
Dnevnik pre 48 minutajoš 40 povezanih
Završeno još jedno ročište u slučaju "Generalštab": U sudu ministar Selaković i još troje optuženih, novi pretres zakazan za septembar (foto, video)
Blic pre 53 minutajoš 25 povezanih
Apostolović: Nemačko-francuski non-pejper dobar za Srbiju, ubrzaće otvaranje klastera
Euronews pre 48 minutajoš 17 povezanih




