Povezane vesti

Dara Bubamara: Kao panter sam skočila i izubijala dečka pesnicama

Dara Bubamara: Kao panter sam skočila i izubijala dečka pesnicama

Nova 16.06.2022
Pevačica se nedavno našla u jeku skandala, nakon što se potukla na aerodromu. Dara Bubamara je otkrila kako je došlo do sukoba sa muškarcem. „Kad neko krene na mene ja ga ubijem od batina. Bili smo na aerodromu, nervozni, žurili smo na avion… »
Dara pretukla dečka na aerodromu! Pevačica otvoreno o incidentu: Izubijala sam ga pesnicama, vređao mi je mrtvu majku

Dara pretukla dečka na aerodromu! Pevačica otvoreno o incidentu: Izubijala sam ga pesnicama, vređao mi je mrtvu majku

Kurir 16.06.2022
Pevačica Dara Bubamara otkrila je da je nedavno prebila nepoznatog muškarca koji ju je napao i psovao. - Kad neko krene na mene ja ga ubijem od batina. Bili smo na aerodromu, nervozni, žurili smo na avion. Čovek od dva metra mi se obratio kao niko u… »
Skandal na aerodromu - Dara Bubamara prebila muškarca! Otkrila sve o incidentu: "Izubijala sam ga pesnicama!"

Skandal na aerodromu - Dara Bubamara prebila muškarca! Otkrila sve o incidentu: "Izubijala sam ga pesnicama!"

Mondo 16.06.2022
Dara Bubamara progovorila o incidentu na aerodromu. Dara Bubamara progovorila o incidentu na aerodromu. Nakon što je otkriveno koliko je novca dala na plastične operacije, Dara Bubamara gostovala je u emisiji "Ekskluzivno" i otkrila da je doživela… »

Vesti dana »