Povezane vesti

Lavrov odgovorio zorani Mihajlović: objasnio svu logiku njene izjave

Lavrov odgovorio zorani Mihajlović: objasnio svu logiku njene izjave

Pravda 16.06.2022
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov nazvao je veoma čudnom izjavu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike Srbije Zorane Mihajlović. Da podsetimo, ona je rekla da bi "njegova poseta Beogradu zakomplikovala situaciju u Srbiji"… »
Mihajlović: Uverena sam da je Lavrov isuviše iskusan diplomata da bi ga začudila moja izjava

Mihajlović: Uverena sam da je Lavrov isuviše iskusan diplomata da bi ga začudila moja izjava

Euronews 16.06.2022
"Uverena sam da je gospodin Sergej Lavrov isuviše iskusan diplomata da bi ga začudila bilo koja moja izjava, pa i ova vezana za njegovu otkazanu posetu Srbiji. Ne znam šta je čudno u činjenici da se Srbija, kao evropska zemlja, nalazi pod velikim… »
Lavrov začuđen izjavom Zorane Mihajlović, ona poručuje – nije Sergej laik

Lavrov začuđen izjavom Zorane Mihajlović, ona poručuje – nije Sergej laik

Nova 16.06.2022
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov nazvao je veoma čudnom izjavu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike Srbije Zorane Mihajlović, koja je rekla da bi njegova poseta Beogradu zakomplikovala situaciju u Srbiji i da je dobro… »
Polemika Mihajlović i Lavrova oko otkazane posete Srbiji

Polemika Mihajlović i Lavrova oko otkazane posete Srbiji

Slobodna Evropa 16.06.2022
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović reagovala je u saopštenju 16. juna na izjavu šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova povodom njegove nedavno otkazane posete Beogradu. "Samo politički laik ne vidi da u… »
Lavrov začuđen izjavom Zorane Mihajlović, ona poručuje – Lavrov nije laik

Lavrov začuđen izjavom Zorane Mihajlović, ona poručuje – Lavrov nije laik

N1 Info 16.06.2022
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov nazvao je veoma čudnom izjavu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike Srbije Zorane Mihajlović, koja je rekla da bi njegova poseta Beogradu zakomplikovala situaciju u Srbiji i da je dobro… »
Lavrov: Čudna izjava Zorane Mihajlović o otkazivanju moje posete Beogradu

Lavrov: Čudna izjava Zorane Mihajlović o otkazivanju moje posete Beogradu

Vesti online 16.06.2022
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov nazvao je veoma čudnom izjavu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike Srbije Zorane Mihajlović, koja je rekla da bi njegova poseta zakomplikovala situaciju u Srbiji i da je dobro što je… »

Vesti dana »