Povezane vesti

Lavrov sasekao britanskog novinara Prekinuo ga u pola rečenice i poručio: Uopšte me ne zanima! Video

Lavrov sasekao britanskog novinara Prekinuo ga u pola rečenice i poručio: Uopšte me ne zanima! Video

Kurir 17.06.2022
Ruski šef diplomatije Sergej Lavrov iskusan je i na momente težak sagovornik što je iskusio i novinar BBC-a Stiven Rozenberg koji je razgovarao sa ministrom. Lavrov je u intervjuu BBC-u rekao da Rusija nije izvršila invaziju na Ukrajinu, već je… »
Svi pričaju o brutalnom snimku Lavrova! Sasekao novinara usred reči, pa žestoko odbrusio - uopšte me ne zanima (video)

Svi pričaju o brutalnom snimku Lavrova! Sasekao novinara usred reči, pa žestoko odbrusio - uopšte me ne zanima (video)

Mondo 17.06.2022
Isečak iz intervjua Sergeja Lavrova za Bi-Bi-Si privukao je pažnju na društvenim mrežama zbog njegovog oštrog odgovora na pitanje. Isečak iz intervjua Sergeja Lavrova za Bi-Bi-Si privukao je pažnju na društvenim mrežama zbog njegovog oštrog… »
"Rusija nije čista, ali to smo što smo, nije nas sramota": Lavrov dao intervju BBC-ju i ovako je pokušao da opravda rusku…

"Rusija nije čista, ali to smo što smo, nije nas sramota": Lavrov dao intervju BBC-ju i ovako je pokušao da opravda rusku…

Blic 16.06.2022
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov dao je ekskluzivni intervju za BBC u kojem je branio napad Moskve na Ukrajinu i napao Veliku Britaniju. - Rusija nije potpuno moralno čista, ali Rusija je to što jeste. I nije nas sramota da pokažemo ko… »
Rusija i Ukrajina: Sergej Lavrov govorio za BBC – Rusija nije besprekorna, ali nema čega da se stidi

Rusija i Ukrajina: Sergej Lavrov govorio za BBC – Rusija nije besprekorna, ali nema čega da se stidi

Danas 16.06.2022
Otkako je ruska vojska napala Ukrajinu pre skoro četiri meseca, ubijene su hiljade civila, mnogi gradovi su pretvoreni u ruševine, a milioni Ukrajinaca su morali da napuste domove. Ali u četvrtak, Sergej Lavrov, ruski ministar spoljnih poslova me je… »
Lavrov: Nije postojao drugi način da se Zapadu objasni da je uvlačenje Ukrajine u NATO kriminalni akt

Lavrov: Nije postojao drugi način da se Zapadu objasni da je uvlačenje Ukrajine u NATO kriminalni akt

Danas 16.06.2022
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je televiziji BBC da je Rusija bila primorana da interveniše u Ukrajini, jer nije postojao drugi način da se Zapadu objasni da je uvlačenje te države u NATO kriminalni akt. Nakon što mu je… »

Vesti dana »