Povezane vesti
I jutros pravi potop na tržištima: "Strah i neverica među investitorima"
Blic 17.06.2022
I danas pravi potop na berzama. Na azijskim su ce4ne drastično pale, kao i na Wall Streetu dan pre, jer se ulagači plaše da će povećanje kamata centralnih banaka izazvati oštro usporavanje rasta svetske privrede, pa možda i recesiju. Azijske berze… »
Pad akcija kao vesnik recesije
Biznis.rs 17.06.2022
Teški dani na Wall Streetu. Američki berzanski indeksi u četvrtak su naglo oslabili u velikoj rasprodaji usled strahova od recesije nakon poteza centralnih banaka širom sveta, koje pokušavaju da suzbiju rastuću inflaciju povećanjem kamatnih stopa… »
Raste rizik od globalne recesije: Vol Strit pao, Fed podigao kamatne stope a bitkoin na rekordnom minimumu
Kurir 17.06.2022
Cene deonica na Vol Stritu padaju već šesti dan jer centralne banke u svetu povećavaju kamate kako bi suzbile inflaciju, a zbog toga rastu rizici od recesije. Dow Jones skliznuo je 741 bod ili 2,42 posto, na 29.927 bodova, dok je S&P 500 potonuo 3,25… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana