Povezane vesti

Stavila naočare, prekrstila noge i napisala "vidimo se na sudu": Novi šok Ane Nikolić - rat sa Milicom se nastavlja!

Stavila naočare, prekrstila noge i napisala "vidimo se na sudu": Novi šok Ane Nikolić - rat sa Milicom se nastavlja!

Mondo 17.06.2022
Pevačica Ana Nikolić poručila na društvenim mrežama da će se slučajem baviti više instance. Pevačica Ana Nikolić poručila na društvenim mrežama da će se slučajem baviti više instance Bura oko pesme "Provereno" koju je otpevala Milica… »
Milica i Ana su se skandalom p*srale na našu profesiju, omalovažile su muziku! Laća Radulović nije ostao imun na svađu…

Milica i Ana su se skandalom p*srale na našu profesiju, omalovažile su muziku! Laća Radulović nije ostao imun na svađu…

Kurir 17.06.2022
Milan Radulović kaže da se Pavlovićka i Nikolićka vode ličnim emocijama kada je pesma "Provereno" u pitanju, ali da on smatra da bi trebalo da se oglase autori numere zarad njihovih kolega koji su pravno regulisali svoj status. Haos oko pesme… »
Po*rale su se na profesiju moje majke! Laća o skandalu Ane Nikolić i Milice Pavlović - "To mi je tek vulgarno"

Po*rale su se na profesiju moje majke! Laća o skandalu Ane Nikolić i Milice Pavlović - "To mi je tek vulgarno"

Mondo 17.06.2022
Haos oko pesme "Provereno", koju je snimila Milica Pavlović, a čija je demo verzija u izvedbi Ane Nikolić tri nedelje kasnije zapalila internet, ne jenjava. Haos oko pesme "Provereno", koju je snimila Milica Pavlović, a čija je demo verzija u izvedbi… »

Vesti dana »