Povezane vesti

Ne volim nepravdu, estrada je puna sujete i ljubomore! Teodora o sukobu Milice Pavlović i Ane Nikolić, evo šta je poručila

Ne volim nepravdu, estrada je puna sujete i ljubomore! Teodora o sukobu Milice Pavlović i Ane Nikolić, evo šta je poručila

Kurir 17.06.2022
Skandal oko pesme Milice Pavlović koju je njena koleginica Ana Nikolić pevala kao svoju ne jenjava. Naime, Milica je rešila da tuži koleginicu zbog toga što je njenu pesmu pevala na nastupima sa izmenjenim tekstom i najavljivala je kao svoju, kao i… »
„Bolna istina“: Tviteraši kažu da je Milica u pravu, ali da Ana bolje peva

„Bolna istina“: Tviteraši kažu da je Milica u pravu, ali da Ana bolje peva

Nova 17.06.2022
Sukob pevačica oko pesme "Provereno" napravio je pravi haos na društvenim mrežama. Pevačice Ana Nikolić i Milica Pavlović nedavno su se sukobile nakon što je Ana objavila demo verziju Miličinog hita „Provereno“ i predstavila ga kao svoju… »
Ovo se nikada na estradi nije dogodilo! Gabrijela Pejčev jasno stala na stranu Milice Pavlović: Ne može niko da ti ubira…

Ovo se nikada na estradi nije dogodilo! Gabrijela Pejčev jasno stala na stranu Milice Pavlović: Ne može niko da ti ubira…

Kurir 17.06.2022
Iako se u početku činilo da niko od kolega nije reagovao na sukob Ane Nikolić i Milice Pavlović u vezi sa pesmom "Provereno", koju je Ana prisvojila i pevala na nastupima s tekstom iz demo verizije, ipak su se neke od kolega oglasile i stale na stranu… »
Lukas otkrio šta stvarno misli o sukobu Ane Nikolić i Milice Pavlović

Lukas otkrio šta stvarno misli o sukobu Ane Nikolić i Milice Pavlović

Nova 17.06.2022
Pevač je izneo prilično originalno mišljenje na temu afere "Provereno". Sukob Milice Pavlović, koja je platila, snimila i objavila hit „Provereno“, i Ane Nikolić, koja promoviše demo verziju te numere u svojoj interpretaciji, uzburkao je… »
Bezobrazna je i prevršila je svaku meru, SAD neću da stanem Aca Lukas žestoko o sukobu Ane i Milice: Napala me je luda…

Bezobrazna je i prevršila je svaku meru, SAD neću da stanem Aca Lukas žestoko o sukobu Ane i Milice: Napala me je luda…

Kurir 17.06.2022
Pevač Aca Lukas podržao je koleginicu Anu Nikolić, koja je snimila demo verziju pesme „Provereno“, a koja se ipak zvanično našla na albumu Milice Pavlović. To je izazvalo ozbiljan verbalni sukob sa Jelenom Karleušom, preko društvene mreže… »
Luda Karleuša me je napala! Lukas o sukobu Ane Nikolić i Milice Pavlović, potkačio jk - Prevršila je svaku meru!

Luda Karleuša me je napala! Lukas o sukobu Ane Nikolić i Milice Pavlović, potkačio jk - Prevršila je svaku meru!

Mondo 17.06.2022
Nakon što je izbio skandal pošto je na jednom nastupu Ana Nikolić otpevala demo verziju pesme "Provereno" koja se našla na albumu Milice Pavlović, Aca Lukas i Jelena Karleuša su žestoko zaratili. Nakon što je izbio skandal pošto je na jednom… »
Lukas: Napala me luda Karleuša, ne može da pljuje po meni VIDEO

Lukas: Napala me luda Karleuša, ne može da pljuje po meni VIDEO

Nova 17.06.2022
Folker se dotakao sukoba sa Jelenom Karleušom. Aca Lukas je nedavno bio u žiži javnosti kada ga je Karleuša verbalno napala zbog toga što je na svom Instagramu podelio demo verziju pesme „Provereno“ koju je Ana Nikolić uzela od Milice Pavlović… »
Ana Nikolić provocira: Spremna za sud sa Milicom Pavlović FOTO

Ana Nikolić provocira: Spremna za sud sa Milicom Pavlović FOTO

Nova 17.06.2022
Milica Pavlović odlučila je da tuži koleginicu Anu Nikolić koja njenu pesmu "Provereno" koristi za ličnu promociju. Milica je nedavno gostovala u jednoj emisiji i tom prilikom otkrila da će tužiti Anu Nikolić zbog prisvajanja njene pesme… »
"Kao da joj se podsmeva": Milica Pavlović odlučila da tuži Anu, Nikolićeva reagovala: "Vidimo se na sudu"

"Kao da joj se podsmeva": Milica Pavlović odlučila da tuži Anu, Nikolićeva reagovala: "Vidimo se na sudu"

Blic 17.06.2022
Milica Pavlović odlučila je da tuži koleginicu Anu Nikolić koja njenu pesmu "Provereno" koristi za ličnu promociju. - Ovo će sada otići u ruke pravnih lica jer ja ovo neću da dozvolim. Ovo je smešno, ovo je vic. Sramota me je što se objašnjavam… »
Au, kakva prozivka! Milica Pavlović najavila da će tužiti Anu, a Nikolićeva joj žestoko odbrusila javno! (foto)

Au, kakva prozivka! Milica Pavlović najavila da će tužiti Anu, a Nikolićeva joj žestoko odbrusila javno! (foto)

Kurir 17.06.2022
Skandal oko pesme Milice Pavlović koju je njena koleginica Ana Nikolić pevala kao svoju ne jenjava. Naime, Milica je rešila da tuži koleginicu zbog toga što je njenu pesmu pevala na nastupima sa izmenjenim tekstom i najavljivala je kao svoju, kao i… »
Tajna čuvana deset godina: Ovaj veliki hit Tanje Savić najpre je otpevala druga pevačica, evo o kojoj pesmi je reč

Tajna čuvana deset godina: Ovaj veliki hit Tanje Savić najpre je otpevala druga pevačica, evo o kojoj pesmi je reč

Večernje novosti 17.06.2022
DANIMA unazad estradu drma skandal između koleginica Milice Pavlović i Ane Nikolić zbog pesme "Provereno". Veliki problem je nastao kada je bez ikakvog objašnjenja u javnost isplivao demo snimak pomenutog hita u izvođenju Ane Nikolić. Foto… »
"Meni se ovo nikada nije dogodilo": Oglasila se Ana Nikolić nakon napada Milice Pavlović da joj je ukrala pesmu, evo koga…

"Meni se ovo nikada nije dogodilo": Oglasila se Ana Nikolić nakon napada Milice Pavlović da joj je ukrala pesmu, evo koga…

Blic 16.06.2022
Pevačica Milica Pavlović razočarana je ponašanjem svoje koleginice Ane Nikolić koja je njenu pesmu "Provereno" otpevala kao demo verziju, i sa njom najavljuje nastupe. O estradnom ratu danima se piše i polemiše, te su i pojedine kolege… »

Vesti dana »