Povezane vesti
Maloljetna osoba osumnjičena za lažne dojave o bombama u srednjoj Bosni
Slobodna Evropa 17.06.2022
Uprava policije bh. entiteta Federacije Bosne i Hercegovine (FBiH) saopštila je u petak, 17. juna da je maloljetna osoba izvršila lažne dojave o postavljenim bombama u dvije škole u Srednjobosanskom kantonu (SBK). Radi se o jednom od deset kantona u FBiH… »
Dete (14) slalo mejlove o postavljenim bombama: Rasvetljen slučaj lažnih dojava u dve škole
Blic 17.06.2022
Federalna uprava policije rasvetlila je dve dojave o postavljenim bombama u školama u Srednjobosanskom kantonu. Kako su saopštili iz FUP, 16. juna provedena je operativna akcija pod nadzorom Kantonalnog tužilaštva Srednjebosanskog Kantona i naredbom Suda… »
Uhapšeni zbog dojava o bombama u Sarajevu biće ispitan zbog terorizma
Slobodna Evropa 17.06.2022
Osumnjičeni za dojave o postavljenim bombama u pravosudnim institucijama Bosne i Hercegovine kao i Opštinskom sudu Sarajevo, biće ispitan kao osumnjičeni za djelo terorizma, saopšteno je u petak iz Tužilaštva BiH. Ova osoba je uhapšena 16. juna… »
Osumnjičena za terorizam: Privedena osoba zbog lažnih dojava o bombama u Sarajevu biće ispitana u Tužilaštvu BiH
Blic 17.06.2022
Osumnjičeni za lažne dojave o eksplozivnim napravama biće ispitan zbog terorizma, potvrđeno je u Tužilaštvu BiH. Oni su dodali da je tužilac u stalnom kontaktu i koordinaciji sa službenicima SIPA, DKPT BiH, MU KS, kao i tužiocem Kantonalnog tužilaštva… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi šetnjom obeležili Dan grada i 15 meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu (foto)
Blic pre 1 satjoš 24 povezane
"Ukrajina je spremna" Zelenski otkrio datum novih pregovora: "Upravo je stigao izveštaj"
Blic pre 47 minutajoš 24 povezane
I bez pobede u Melbournu, Đoković ostaje čvrsto na vrhu svetske liste teniskih zarada
Bloomberg Adria pre 2 satajoš 69 povezanih
Sofronijević: Broj prijava za upis bespravnih objekata raste, produžetka roka neće biti
Insajder pre 5 satijoš 19 povezanih



