Povezane vesti

Ruski novinar objavio snimak amerčkog vojnika zarobljenog kod Harkova Imao je da poruči samo ovo! Video

Ruski novinar objavio snimak amerčkog vojnika zarobljenog kod Harkova Imao je da poruči samo ovo! Video

Kurir 17.06.2022
Dopisnik RT-a objavio je snimak na kojem se pojavljuje Aleksandar Druke, jedan od američkih plaćenika za koje se veruje da su uhvaćeni u blizini Harkova. -Živ sam i nadam se da ću se vratiti što je pre to moguće, volim vas, rekao je on u snimku… »
Uhvaćen američki vojnik u Ukrajini! Poznati ruski novinar objavio snimak - Poručio je samo jednu važnu stvar! (video)

Uhvaćen američki vojnik u Ukrajini! Poznati ruski novinar objavio snimak - Poručio je samo jednu važnu stvar! (video)

Mondo 17.06.2022
Američki vojnik koji ratuje u Ukrajini, Aleksandar Druke, uhvaćen je u blizini Harkova, a ruski novinar i dopisnik "Russia Today" je objavio video u kojem se zarobljenik obraća. Američki vojnik koji ratuje u Ukrajini, Aleksandar Druke, uhvaćen je u… »
Ja sam protiv rata Isplivala još dva snimaka bivših američkih vojnika! U nekoliko sekundi izgovorili ove reči video

Ja sam protiv rata Isplivala još dva snimaka bivših američkih vojnika! U nekoliko sekundi izgovorili ove reči video

Kurir 17.06.2022
Drugi ruski novinar objavio dva snimka na kojima se vidi Druke, ali i drugi bivši američki vojnik Endi Huin. Na snimcima koji su objavljeni na društvenoj mreži Telegram se čuje kako obojica kažu na ruskom ''Ja sam protiv rata'', prenosi Sputnik… »
Da li je ovo prva fotka dvojice Amerikanaca koje su navodno zarobili Rusi? Nestao je i treći ali još nema zvanične potvrde…

Da li je ovo prva fotka dvojice Amerikanaca koje su navodno zarobili Rusi? Nestao je i treći ali još nema zvanične potvrde…

Kurir 17.06.2022
Portparol Stept departmenta Ned Prajs rekao je da je američka administracija u kontaktu sa porodicama Amerikanaca koji su, navodno, zarobljeni u Ukrajini. Prajs, koji je rekao da je Stejt department svestan izveštaja o nestalom trećem Amerikancu, rekao… »

Vesti dana »