Povezane vesti

Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Kurir 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu bio "pun razumevanja i otvorenosti". Dodik se kasno sinoć sastao sa Putinom na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma… »
Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Sputnik 18.06.2022
Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. "Svi naši projekti koji su ranije dogovoreni se… »
Dodik posle razgovora s Putinom: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Dodik posle razgovora s Putinom: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Euronews 18.06.2022
Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. "Svi naši projekti koji su ranije dogovoreni se… »
Rusija ne napušta svoje prijatelje: Dodik saopštio sjajne vesti - Cena gasa za Srpsku ostaje ista, ali to nije sve

Rusija ne napušta svoje prijatelje: Dodik saopštio sjajne vesti - Cena gasa za Srpsku ostaje ista, ali to nije sve

Večernje novosti 18.06.2022
RUSIJA ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. Foto RTRS - Svi naši projekti koji su ranije… »
Dodik: Uverio sam se da Rusija ne napušta prijatelje

Dodik: Uverio sam se da Rusija ne napušta prijatelje

Vesti online 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je da Rusija ne napušta svoje prijatelje i da se u to ponovo uverio posle razgovora s predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu. “Svi naši projekti koji su ranije… »
Dodik nakon sastanka sa Putinom: "Rusija ne napušta svoje prijatelje"

Dodik nakon sastanka sa Putinom: "Rusija ne napušta svoje prijatelje"

Blic 18.06.2022
Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. - Svi naši projekti koji su ranije dogovoreni se… »
Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Novi magazin 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu bio "pun razumevanja i otvorenosti". Dodik se kasno sinoć sastao sa Putinom na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma… »
Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

N1 Info 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu bio "pun razumevanja i otvorenosti". Dodik se kasno sinoć sastao sa Putinom na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma… »
Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Dodik: Sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti

Danas 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu bio „pun razumevanja i otvorenosti“. Dodik se kasno sinoć sastao sa Putinom na marginama Međunarodnog ekonomskog… »
Oglasio se Dodik posle susreta sa predsednikom Rusije: Putin me pozvao na novi sastanak u septembru (video)

Oglasio se Dodik posle susreta sa predsednikom Rusije: Putin me pozvao na novi sastanak u septembru (video)

Večernje novosti 17.06.2022
SRPSKI član Predsedništva BiH Milorad Dodik sastao se večeras u Sankt Peterburgu sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Foto rsmoscowoffice.ru Dodik je rekao da je sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti, da je razgovarano o više… »
Dodik sa šefom Gasproma: Cena ruskog gasa za Republiku Srpsku ista do kraja godine

Dodik sa šefom Gasproma: Cena ruskog gasa za Republiku Srpsku ista do kraja godine

Danas 17.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Sankt Peterburgu da je sa predsednikom Upravnog odobra Gasproma Aleksejom Milerom dogovorio da cena ruskog gasa za Republiku Srpsku ostane ista do kraja godine. Dodik, koji je sa Milerom… »

Vesti dana »