Povezane vesti

Susret Dodika i Putina

Susret Dodika i Putina

Politika 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik sastao se sinoć u Sankt Peterburgu sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Dodik je za RTRS rekao da je sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti, da je razgovarano o više tema, pre svega… »
Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Pravda 18.06.2022
Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. "Svi naši projekti koji su ranije dogovoreni se… »
Dodik: Rusija ne napušta prijatelje, nećemo dozvoliti da se uvedu sankcije

Dodik: Rusija ne napušta prijatelje, nećemo dozvoliti da se uvedu sankcije

Nova 18.06.2022
Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. „Svi naši projekti koji su ranije dogovoreni se… »
Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

Dodik: Rusija ne napušta svoje prijatelje

RTV 18.06.2022
SANKT PETERBURG - Rusija ne napušta svoje prijatelje i u to sam se ponovo uverio nakon razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sankt Peterburgu, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. "Svi naši projekti koji su… »
Visoko cenimo vašu poziciju: Putin Dodika pozvao na novi razgovor u septembru

Visoko cenimo vašu poziciju: Putin Dodika pozvao na novi razgovor u septembru

Pravda 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik sastao se sinoć u Sankt Peterburgu sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Dodik je za RTRS rekao da je sastanak sa Putinom bio pun razumevanja i otvorenosti, da je razgovarano o više tema, pre svega… »
Dodik o susretu sa Putinom: Pozvao me je na novi sastanak u septembru

Dodik o susretu sa Putinom: Pozvao me je na novi sastanak u septembru

Nova 18.06.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik sastao se sinoć u Sankt Peterburgu sa Vladimirom Putinom, a nakon razgovora je izjavio da ga je šef ruske države pozvao na novi sastanak u septembru. Dodik je za RTRS rekao da je sastanak sa Putinom bio pun… »

Vesti dana »