Povezane vesti

"Kupe ih usput, povedu i babu da sprema": Bura na društvenim mrežama oko bizarnih navika srpskih turista: Pekli mantije u…

"Kupe ih usput, povedu i babu da sprema": Bura na društvenim mrežama oko bizarnih navika srpskih turista: Pekli mantije u…

Blic 18.06.2022
Bura oko navika naših turista tokom odlaska na letovanje, ne stišava se već treći dan. Sve je počelo objavom Milovana iz Užica koji je pitao da li može da se pregura dan u Grčkoj sa 10 evra, da bi se priča dodatno rasplamsala tvrdnjom penzionerke… »
Zbog ovakvih me je sramota što sam iz Srbije! Naši turisti peku paprike u smeštaju u Grčkoj, za sobom ostavljaju haos

Zbog ovakvih me je sramota što sam iz Srbije! Naši turisti peku paprike u smeštaju u Grčkoj, za sobom ostavljaju haos

Mondo 18.06.2022
Srbi koji otputuju u Grčku da bi uštedeli na struji dok prave ajvare i pindžure postali su predmet zezanja na mrežama. Srbi koji otputuju u Grčku da bi uštedeli na struji dok prave ajvare i pindžure postali su predmet zezanja na mrežama. Počela… »
Zbog njih me sramota da kažem odakle sam: Ono što Srbi rade na moru u Grčkoj izazvalo žučnu prozivku povedu i babu da to…

Zbog njih me sramota da kažem odakle sam: Ono što Srbi rade na moru u Grčkoj izazvalo žučnu prozivku povedu i babu da to…

Kurir 18.06.2022
Sezona letovanja je počela, a Srbi se tradiconalno kao jednu od omiljenih destinacija i ove godine odlučuju da posete grčku obalu. Dok za mnoge letovanje u Grčkoj podrazumeva samo more, plažu i uživanje u ležaljkama po ceo dan, ima i onih koji bez… »

Vesti dana »