Povezane vesti

Teško mu je pala ova odluka: Bulut više nije u reprezentaciji Srbije – otkrio šta ga je pogodilo, ali nikome ništa ne…

Teško mu je pala ova odluka: Bulut više nije u reprezentaciji Srbije – otkrio šta ga je pogodilo, ali nikome ništa ne…

Hot sport 18.06.2022
Ne može da se pomiri sa ovom odlukom Košarkaškog saveza Srbije. Kada se govori o basketu, svima prvo na pamet padne Dušan Domović Bulut, koji važi za ‘pionira’ ovog sporta u Srbiji. Zajvaljujući njemu, reprezentacija Srbije je ostvarila mnogo… »
Domović – Bulut: KSS mi se zahvalio na uslugama

Domović – Bulut: KSS mi se zahvalio na uslugama

N1 Info 18.06.2022
Pionir basketa 3x3 na ovim prostorima i bez svake sumnje najbolji reprezent Srbije u ovom sportu u svetu Dušan Domović Bulut doputovao je u Čikago gde se priprema za svoje drugo uzastopno učešće u BIG 3 ligi, najkvalitetnijem svetskom takmičenju… »
Bulut: Zauvek žal za zlatom na OI; žao mi je što mi KSS nije dao odrešene ruke

Bulut: Zauvek žal za zlatom na OI; žao mi je što mi KSS nije dao odrešene ruke

Sportski žurnal 18.06.2022
Ne mogu da budem nezadovoljan, jer sam odlikovan olimpijac, ali ta zlatna medalja bila je san nas četvorice kada smo počeli da se bavimo ovim sportom. Pionir basketa 3x3 na ovim prostorima i bez svake sumnje najbolji reprezent Srbije u ovom sportu u… »
Domović – Bulut: KSS mi se zahvalio na uslugama

Domović – Bulut: KSS mi se zahvalio na uslugama

Sport klub 18.06.2022
Pionir basketa 3x3 na ovim prostorima i bez svake sumnje najbolji reprezent Srbije u ovom sportu u svetu Dušan Domović Bulut doputovao je u Čikago gde se priprema za svoje drugo uzastopno učešće u BIG 3 ligi, najkvalitetnijem svetskom takmičenju… »
Bulut se oprostio od Srbije, žali zbog Tokija i što nije imao pravu podršku

Bulut se oprostio od Srbije, žali zbog Tokija i što nije imao pravu podršku

Nova 18.06.2022
Legenda rekla zbogom reprezentaciji. Pionir basketa 3×3 na ovim prostorima Dušan Domović Bulut, doputovao je u Čikago gde se priprema za svoje drugo uzastopno učešće u BIG 3 ligi, najkvalitetnijem svetskom takmičenju. Prošle godine bio je prvi… »
Biti četvrti – Šampioni bez olimpijske medalje (10): Tako blizu, a tako daleko

Biti četvrti – Šampioni bez olimpijske medalje (10): Tako blizu, a tako daleko

Vesti online 18.06.2022
Čuven po predanom radu, Nikica Klinčarski (65 godina) je ostavio dubok trag u domaćem fudbalu. Nikada se nije mnogo isticao van terena, već je puštao da o njemu govori učinak na travi. Uvek je bio spreman da podmetne leđa za dobrobit tima. Zbog… »

Vesti dana »