Povezane vesti

Ispovest prve dame Ukrajine: Otkrila mnogo o suprugu Volodimiru i prvim danima sukoba u njenoj zemlji

Ispovest prve dame Ukrajine: Otkrila mnogo o suprugu Volodimiru i prvim danima sukoba u njenoj zemlji

Telegraf 18.06.2022
Iako je Zelenskog upoznala još kao dete, ljubav između nje i supruga nije planula u osnovnoj školi, nego tek na fakultetu. Supruga ukrajinskog predsednika, Olena Zelenski, prisetila se atmosfere ranih jutarnjih sati 24. februara u retkom intervjuu za… »
"Nije istina da volodimir glumata": Prva dama Ukrajine otvorila dušu: Evo kada ju je Zelenski stvarno naljutio

"Nije istina da volodimir glumata": Prva dama Ukrajine otvorila dušu: Evo kada ju je Zelenski stvarno naljutio

Blic 18.06.2022
"Osećala sam se kao u paralelnom svemiru, kao da sanjam", prisetila se atmosfere ranih jutarnjih sati 24. februara Olena Zelenska, supruga predsednika Ukrajine Vladimira Zelenskog u retkom intervjuu za britanski "Gardijan". Spolja su se čuli pucnjevi, a… »
Ispovest prve dame Ukrajine: Moj muž ne glumi, a evo kada me je zaista naljutio

Ispovest prve dame Ukrajine: Moj muž ne glumi, a evo kada me je zaista naljutio

Nova 18.06.2022
"Osećala sam se kao u paralelnom svemiru, kao da sanjam", prisetila se atmosfere ranih jutarnjih sati 24. februara Olena Zelenska, supruga predsednika Ukrajine Vladimira Zelenskog u retkom intervjuu za britanski Gardijana. Spolja su se čuli pucnjevi, a… »

Vesti dana »