Povezane vesti

Dara Bubamara opet smuvala 15 godina mlađeg, pa još biznismena

Dara Bubamara opet smuvala 15 godina mlađeg, pa još biznismena

Nova 18.06.2022
Evo kolika je razlika u godinama. Otkako se razvela od Milana Kesića, pevačica Dara Bubamara ponovo živi devojački život. Izlazi, nastupa, provodi se, putuje i zabavlja se s kim poželi. Navodno, pevačica ima i novog dečka, i to 15 godina mlađeg… »
"Ponovo sam zaljubljena": Dara Bubamara konačno progovorila o novom dečku:"Moje srce je ukradeno, jako sam srećna" (video)

"Ponovo sam zaljubljena": Dara Bubamara konačno progovorila o novom dečku:"Moje srce je ukradeno, jako sam srećna" (video)

Blic 18.06.2022
Pevačica je najavila novu pesmu, album do septembra i koncert, i kaže da joj je u životu sve divno, kao i njen novi dečko, što se moglo videti po njenom osmehu. Dara Bubamara od prošlogodišnjeg raskida sa 21 godinu mlađim Tonijem, nije pričala o… »
Dara opet smuvala mlađeg: Bubamara baš voli piletinu, u vezi je s biznismenom iz Novog Sada, evo kolika je razlika u…

Dara opet smuvala mlađeg: Bubamara baš voli piletinu, u vezi je s biznismenom iz Novog Sada, evo kolika je razlika u…

Kurir 18.06.2022
Otkako se razvela od Milana Kesića, Dara Bubamara (46) ponovo živi devojački život. Izlazi, nastupa, provodi se, putuje i zabavlja se s kim poželi. Navodno, pevačica ima i novog dečka, i to 15 godina mlađeg, saznaje Kurir. U pitanju je mladi… »

Vesti dana »