Povezane vesti

Klupko počelo da se odmotava Dijana Hrkalović teško optužila Stefanovića, govorila o prisluškivanju Vučića, Jovanjici…

Klupko počelo da se odmotava Dijana Hrkalović teško optužila Stefanovića, govorila o prisluškivanju Vučića, Jovanjici…

Kurir 18.06.2022
Intervju Dijana Hrkalović. Dijana Hrkalović, nekadašnja državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije koja je optužena za trgovinu uticajem, nakon puštanja iz pritvora, prvi put je javno progovorila i iznela šokantna saznanja i… »
Dijana Hrkalović: Nebojša Stefanović prisluškivao Vučića, montirao Jovanjicu i štitio Belivuka

Dijana Hrkalović: Nebojša Stefanović prisluškivao Vučića, montirao Jovanjicu i štitio Belivuka

Srbija danas 18.06.2022
Nekadašnja državna sekretarka u MUP-u u intervjuu za Objektiv prvi put govori o svim aferama. Dijana Hrkalović, nekadašnja državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije, u gotovo dvočasovnom i veoma emotivnom razgovoru sa glavnim i… »
Dijana Hrkalovic optužila Nebojšu Stefanovića da je štitio Belivukov klan

Dijana Hrkalovic optužila Nebojšu Stefanovića da je štitio Belivukov klan

Telegraf 18.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP-a u vreme uspona klana Velje Nevolje dala je veliki intervju. Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka MUP-a u vreme uspona klana Velje Nevolje priznala je samo deo optužbi koje joj se stavljaju na teret, dok je sve… »
Hrkalović: Nebojša Stefanović prisluškivao Vučića i štitio klan Veljka Belivuka

Hrkalović: Nebojša Stefanović prisluškivao Vučića i štitio klan Veljka Belivuka

N1 Info 18.06.2022
Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije, koju Tužilaštvo za organizovani kriminal tereti za trgovinu uticajem u dva slučaja, a kojoj je nedavno mera kućnog pritvora zamenjena merom zabrane napuštanja… »
Hrkalović: Stefanović štitio Belivuka, prisluškivao Vučića, mene maltretirao

Hrkalović: Stefanović štitio Belivuka, prisluškivao Vučića, mene maltretirao

Nova 18.06.2022
Bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović nedavno je mera kućnog pritvora zamenjena merom zabrane napuštanja boravišta, odnosno teritorije Beograda. Nekada “čelična dama” srpske policije, kako su je nazivali tabloidi, i ranije se… »
Dijana o promeni imena: Nisam htela da Stefanović ima uvid u moje kretanje

Dijana o promeni imena: Nisam htela da Stefanović ima uvid u moje kretanje

Nova 18.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP-a Srbije Dijana Hrkalović u inutervjuu za portal Objektiv, prvi put je govorila o svim aferama za koje se vezuje njeno ime. Ukratko, za maltene sve optužila Nebojšu Stefanovića. Između ostalog, ispričala je zašto je… »
Hrkalović tvrdi: Stefanović je prisluškivao Vučića, a on ga je napravio

Hrkalović tvrdi: Stefanović je prisluškivao Vučića, a on ga je napravio

Nova 18.06.2022
Nebojša Stefanovič je čitao traskripte razgovora predsednika Vučića, rekla je Dijana Hrkalović u intervju za portal Objektiv. „Ja želim da se istina čuje i da je ja izgovorim. Kako ja kažem, bilo je tako i nikako drugačije. Ovo mi je prioritet… »
Hrkalović optužila Stefanovića da je prisluškivao Vučića, "namestio" Jovanjicu, štitio Belivuka...

Hrkalović optužila Stefanovića da je prisluškivao Vučića, "namestio" Jovanjicu, štitio Belivuka...

Radio 021 18.06.2022
Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka MUP u vreme uspona klana Velje Nevolje, u intervjuu dnevniku Objektiv priznala je samo deo optužbi koje joj se stavljaju na teret. Preostalu odgovornost prebacuje na svog tadašnjeg pretpostavljenog, ministra… »
„Jedva sam preživela, zbog Stefanovićevog maltretiranja sam imala 7 operacija“

„Jedva sam preživela, zbog Stefanovićevog maltretiranja sam imala 7 operacija“

Nova 18.06.2022
Bivša državna sekretarka MUP-a Srbije Dijana Hrkalović rekla je da je zbog stresa izazvanog psihičkim zlostavljanjem bivšeg ministra policije Nebojše Stefanovića imala sedam teških operacija i da je jedva preživela. U intervju za Objektiv… »

Vesti dana »