Povezane vesti

Pretnje, abortus, mafija, lažna smrt! Šok ispovest marka osmakčića: Ne znam da li je Viki u drugom stanju! Otac je samo…

Pretnje, abortus, mafija, lažna smrt! Šok ispovest marka osmakčića: Ne znam da li je Viki u drugom stanju! Otac je samo…

Kurir 19.06.2022
Rijaliti učesnik Marko Osmakčić istakao je da je imao problema sa stavljanjem video snimka na Instagram gde objašnjava zbog čega je njegova porodica lažirala smrt njegovog oca Franja. Marko se ponovo oglasio, kao što je i najavio, pa je otkrio celu… »
Čekam dete sa monstrumom, pričao je da mu je otac opasniji od hitlera: Viki iznela sve karte na sto, a zbog ovog bi zadržala…

Čekam dete sa monstrumom, pričao je da mu je otac opasniji od hitlera: Viki iznela sve karte na sto, a zbog ovog bi zadržala…

Kurir 19.06.2022
Trudna rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović otvorila je dušu o trenutnom osećaju koji ima i strahu od porodice Osmakčić. Viki priznaje kako se osećala kada je saznala za lažnu smrt Franja Osmakčića. - Srce je počelo da mi lupa kada sam… »
Franjo Osmakčić pokušao da opravda svoj postupak!

Franjo Osmakčić pokušao da opravda svoj postupak!

Svet plus 19.06.2022
Franjo Osmakčić pokušao da opravda svoj postupak, odnosno lažiranje sopstvene smrti ali desio se obrt! Marko Osmakčić napustio je Zadrugu 5 zbog smrti oca Franja Osmakčića, informacije koja se ispostavila kao lažna. Javnost je zgranuta kada je… »
Molim vas, nisam to hteo... Nakon što je izbrisao snimak sa ocem Franjom, Marko Osmakčić se ovako vadio! Evo šta se…

Molim vas, nisam to hteo... Nakon što je izbrisao snimak sa ocem Franjom, Marko Osmakčić se ovako vadio! Evo šta se…

Kurir 19.06.2022
Marko Osmakčić našao se u centru skandala kada je njegova porodica lažirala smrt njegovog oca Franje Osmakčića. Na kraju se ispostavilo da je Franjo živ, a Marko je rekao da će objaviti snimak u kom će sa Franjom da pojasni kako je došao na… »
Marko i Franjo Osmakčić se javili, pa izbrisali snimak: Zadrugarov otac živ i zdrav, evo šta je izgovorio nakon lažiranja…

Marko i Franjo Osmakčić se javili, pa izbrisali snimak: Zadrugarov otac živ i zdrav, evo šta je izgovorio nakon lažiranja…

Blic 18.06.2022
Učesnik rijaliti programa "Zadruga" Marko Osmakčić našao se u centru skandala kada je njegova porodica došla na ideju da produkciju pomenutog šou programa obavesti da je Markov otac Franjo umro, te da Osmakčića mlađeg na taj način izvuku iz… »

Vesti dana »