Povezane vesti

Petrušev: Zvezda ili Partizan? Moje želje nisu bitne

Petrušev: Zvezda ili Partizan? Moje želje nisu bitne

Nova 19.06.2022
Još uvek nije poznato gde će nastaviti karijeru Srpski centar Filip Petrušev napustiće turski Efes ovog leta, a pominjalo se da bi naredna destinacija mogla da mu bude Crvena zvezda ili Partizan. Petrušev je gostovao u „Jutarnjem programu“ RTS-a… »
Zagonetan odgovor petruševa na pitanje o izboru između večitih: ‘Manje su bitne moje lične želje!’

Zagonetan odgovor petruševa na pitanje o izboru između večitih: ‘Manje su bitne moje lične želje!’

Hot sport 19.06.2022
Još uvek nije poznato gde će mladi centar nastaviti karijeru! Blistao je Filip Petrušev u dresu Mege u sezoni 2020/21, što ga je preporučilo najpre Filadelfiji na NBA draftu, a kasnije ekipi Efesa. Osvajač Evrolige doveo je mladog centra, ali on… »
Misteriozna poruka Srbina kojeg traže zvezda i Partizan: Pojačanje za Evroligu, a "lične želje" stavlja po strani!

Misteriozna poruka Srbina kojeg traže zvezda i Partizan: Pojačanje za Evroligu, a "lične želje" stavlja po strani!

Mondo 19.06.2022
Da li je Filip Petrušev ovom rečenicom najavio gde će igrati naredne sezone? Da li je Filip Petrušev ovom rečenicom najavio gde će igrati naredne sezone? Evroliga će naredne sezone imati dva srpska tima u takmičenju, a momak koji je nedavno postao… »
Filip Petrušev odlazi iz Efesa: "Izbor novog kluba neće zavisiti samo od moje želje"

Filip Petrušev odlazi iz Efesa: "Izbor novog kluba neće zavisiti samo od moje želje"

Sportske.net 19.06.2022
Srpski centar Filip Petrušev napustiće redove Anadolu Efesa ovog leta nakon sezone u kojoj nije imao zapaženu minutažu. Bio je Petrušev letos nadomak odlaska iz Istanbula, Crvena zvezda je bila vrlo zainteresovana, ali do dogovora nije došlo jer je… »
Crvena zvezda ili Partizan? Filip Petrušev dao odgovor koji je čekala cela Srbija

Crvena zvezda ili Partizan? Filip Petrušev dao odgovor koji je čekala cela Srbija

Večernje novosti 19.06.2022
FILIP Petrušev je postao prvak Evrope. Početak evropske karijere kakav se samo poželeti može, ali Srbin nije zadovoljan. Nedostajali su minuti u četi Ergina Atamana, pa će odlični centar potražiti novu sredinu. Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN… »

Vesti dana »