Povezane vesti

Kolarov objavio kraj karijere, ali i planove za budućnost

Kolarov objavio kraj karijere, ali i planove za budućnost

Sport klub 19.06.2022
Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odlučio je da završi igračku karijeru. Ipak, to neće značiti i potpuni oproštaj od fudbala. „Oduvek sam znao da će pre ili kasnije doći ovaj trenutak. Iako mi je žao što zatvaram jedno poglavlje svog života… »
Kolarov objavio kraj igračke karijere, ali i planove za budućnost

Kolarov objavio kraj igračke karijere, ali i planove za budućnost

N1 Info 19.06.2022
Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odlučio je da završi igračku karijeru. Ipak, to neće značiti i potpuni oproštaj od fudbala. „Oduvek sam znao da će pre ili kasnije doći ovaj trenutak. Iako mi je žao što zatvaram jedno poglavlje svog života… »
Zvanično - Aleksandar Kolarov završio karijeru, postaje funkcioner

Zvanično - Aleksandar Kolarov završio karijeru, postaje funkcioner

Sportske.net 19.06.2022
Bivši kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov objavio je da je završio igračku karijeru. Ovakav scenario dao se naslutiti zimus, a šest meseci kasnije dobio je svoju potvrdu. Proslavljeni levi bek koji je nosio dresove Čukaričkog, OFK… »
Aleksandar Kolarov prelomio: Poznat naredni korak u karijeri sprskog internacionalca!

Aleksandar Kolarov prelomio: Poznat naredni korak u karijeri sprskog internacionalca!

Hot sport 19.06.2022
Kraj bogate karijere! Srpski internacionalac i nekadašnji reprezentativac Aleksandar Kolarov odlučio je da ‘okači kopačke o klin’. On se danas oprostio od fudbala: ‘Oduvek sam znao da će pre ili kasnije doći ovaj trenutak. Iako mi je žao što… »
Kolarov otkrio šta će da radi nakon fudbalske karijere

Kolarov otkrio šta će da radi nakon fudbalske karijere

Nova 19.06.2022
Potpuno nova uloga Bivši fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov zvanično je završio igračku karijeru, ali je najavio i čime će se i u budućnosti baviti. Kolarov je najavio da planira da postane sportski direktor i skaut. "Dolazim do… »

Vesti dana »