Povezane vesti

"Beograd je promenio pravac razvoja" Svi detalji Vesićevog izveštaja o radu za 9 godina, tu su egzaktne brojke

"Beograd je promenio pravac razvoja" Svi detalji Vesićevog izveštaja o radu za 9 godina, tu su egzaktne brojke

Telegraf 19.06.2022
"Poslednji vek Beograd se širio ka periferiji. To podrazumeva da stalno imate potrebe da radite novu infrastrukturu, a da istovremeno nemate dovoljno sredstava da popravljate ono što nedostaje u samom gradu. Mi smo uspeli da promenimo pravac u kome se… »
Šta je Vesićeva osmogodišnja zaostavština?

Šta je Vesićeva osmogodišnja zaostavština?

Nova 19.06.2022
Ekolozi su za njega tvrdili da je mrzitelj drveća. A on je, ulažući novce u kampanju na društvenim i drugim medijima, uspeo da opere deo svog imidža. I to je tako. "Srećan i ponosan na sve što sam uradio uprkos svima i uprkos svemu - napuštam… »
Vesićev oproštaj uz hvalospev, a kako zaista izgleda Beograd „posle njega“

Vesićev oproštaj uz hvalospev, a kako zaista izgleda Beograd „posle njega“

N1 Info 19.06.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić održao je oproštajnu konferenciju za medije jer neće biti član novog tima Aleksandra Šapića. Vesić je predstavio šta je u Beogradu urađeno u prethodnih osam godina, kao i šta je plan da se uradi do… »
Beograd nije isti grad 2013. I danas: Goran Vesić podneo Beograđanima izveštaj o radu tokom 9 godina (video)

Beograd nije isti grad 2013. I danas: Goran Vesić podneo Beograđanima izveštaj o radu tokom 9 godina (video)

Kurir 19.06.2022
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić podneo je danas izveštaj o radu za poslednjih osam godina i sedam meseci, koliko je obavljao posao u Gradu Beogradu. Kompletan zveštaj o radu 2013-2022. Gorana Vesića možete pogledati OVDE. Vesić se zahvalio… »
Vesić: Uspeh SNS-a na gradskim izborima je moj rezultat

Vesić: Uspeh SNS-a na gradskim izborima je moj rezultat

Nova 19.06.2022
Dosadašnji zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da se oseća odgovornim za rezultat Srpske napredne stranke (SNS) od 38 odsto glasova na beogradskim izborima, ističući da je to "njegov rezultat". „Nikad nijedna stranka… »
Vesićev oproštaj od Beograđana: Uspeh SNS na gradskim izborima je moj rezultat

Vesićev oproštaj od Beograđana: Uspeh SNS na gradskim izborima je moj rezultat

Novi magazin 19.06.2022
Dosadašnji zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da se oseća odgovornim za rezultat Srpske napredne stranke (SNS) od 38 odsto glasova na beogradskim izborima, ističući da je to "njegov rezultat". "Nikad nijedna stranka, izuzev… »
Vesić: Glasaću za Šapića za gradonačelnika Beograda, želim mu svu sreću

Vesić: Glasaću za Šapića za gradonačelnika Beograda, želim mu svu sreću

Blic 19.06.2022
Aktuelni zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je danas na konferenciji za novinare da će podržati kandidaturu Aleksandra Šapića za gradonačelnika Beograda, odnosno da će na sutrašnjoj gradskoj sednici glasati za njega. Vesić je ranije na… »
Vesić sumirao rad gradske Skupštine od 2013. godine: Beograd postaje grad za ljude

Vesić sumirao rad gradske Skupštine od 2013. godine: Beograd postaje grad za ljude

Euronews 19.06.2022
Grad Beograd finansijski danas mnogo bolje stoji nego 2013. rekao je zamenik graonačelnika Goran Vesić, sumirajući rezultate na kraju svog mandata u Skupštini grada Beograda. Vesić je poručio da je zadovoljan, jer je, kaže, promenjen pravac u… »

Vesti dana »