Povezane vesti

Suprug joj davao metadon kako ne bi mogla da pobegne: Suzanu koja je od nasilnika pobegla u Australiju, još pamte u Sigurnoj…

Suprug joj davao metadon kako ne bi mogla da pobegne: Suzanu koja je od nasilnika pobegla u Australiju, još pamte u Sigurnoj…

Kurir 19.06.2022
Suzana Grozdanović je, tokom šest godina braka, trpela konstantno svirepo nasilje od strane supruga. Suzana je od nasilnika pobegla u Australiju i danas, ona i njena ćerka, konačno zajedno i žive u miru. Njena ispovest nikoga nije ostavila… »
"Toliko se borila za dete": Koordinatorka Sigurne kuće o Suzani koja je od nasilnika pobegla u Australiju

"Toliko se borila za dete": Koordinatorka Sigurne kuće o Suzani koja je od nasilnika pobegla u Australiju

Telegraf 19.06.2022
Na Suzanine reči da joj je najveća želja da zaradi i vrati se u Srbiju da pomogne sigurnoj kući, Vesna ističe da bi najviše volela da se ponovo sretnu. Suzana Grozdanović je, tokom šest godina braka, trpela konstantno svirepo nasilje od strane… »
"Bacao me je u kontejner, nabijao krpu u usta da priguši moje krike": Jeziva ispovest Suzane koja je od nasilnika pobegla u…

"Bacao me je u kontejner, nabijao krpu u usta da priguši moje krike": Jeziva ispovest Suzane koja je od nasilnika pobegla u…

Blic 19.06.2022
Suzana Grozdanović je, tokom šest godina braka, trpela konstantno, svirepo nasilje od strane supruga. Posle prebijanja ju je "lečio" tako što joj je zabadao čačkalice u akupunkturne tačke na kičmi, dok joj je krike gušio tako što joj je nabijao… »

Vesti dana »