Povezane vesti

Đanijeva žena u bikiniju u programu uživo! Slađa progovorila o svadbi i operaciji kancera - "Svašta me je strefilo!"

Đanijeva žena u bikiniju u programu uživo! Slađa progovorila o svadbi i operaciji kancera - "Svašta me je strefilo!"

Mondo 19.06.2022
Slađa Trajković, supruga Radiše Trajkovića Đanija, u emisiji uživo o svim aktuelnostima. Slađa Trajković, supruga Radiše Trajkovića Đanija, u emisiji uživo o svim aktuelnostima. Radiša Trajković Đani oženio je svog najstarijeg sina… »
Đanijeva žena o Sekinom pijanstvu: Revanširaću se na punoletstvu njenog sina

Đanijeva žena o Sekinom pijanstvu: Revanširaću se na punoletstvu njenog sina

Nova 19.06.2022
Seka Aleksić postala je hit na svadbi Slađinog i Đanijevog sina, kada se napila. Slađa Trajković, supruga pevača Radiše Trajkovića Đanija, osvrnula se na svadbu njihovog sina koja je održana nedavno, a na kojoj je pravi hit bila pevačica Seka… »
Svašta me strefilo posle operacije: Đanijeva žena iskreno o zdravlju, svadbi sina i Seki Aleksić koja je bila najveselija

Svašta me strefilo posle operacije: Đanijeva žena iskreno o zdravlju, svadbi sina i Seki Aleksić koja je bila najveselija

Kurir 19.06.2022
Žena pevača Đanija, Slađana Trajković sumirala je utiske sa svadbe sina. Slađa kaže da je na slavlju bilo prelepo, a da je pevačica Seka Aleksić bila najveselija. - Svi kažu da je bilo prelepo, jako veselo, nije bilo problema. Svima se ovim… »

Vesti dana »