Povezane vesti

To je bio najveći udarac u mom životu! Zorica Brunclik o teškim životnim momentima - ogolila dušu pred kamerama!

To je bio najveći udarac u mom životu! Zorica Brunclik o teškim životnim momentima - ogolila dušu pred kamerama!

Mondo 19.06.2022
Zorica Brunclik ogolila dušu i progovorila o teškim životnim trenucima i smrti majke koja joj je veoma teško pala. Zorica Brunclik ogolila dušu i progovorila o teškim životnim trenucima i smrti majke koja joj je veoma teško pala. Nakon što je za… »
Zorica Brunclik o teškim trenucima: To je bio najveći udarac u mom životu

Zorica Brunclik o teškim trenucima: To je bio najveći udarac u mom životu

Nova 19.06.2022
Pevačica otkrila da je zahvaljujući porodici mnogo toga prevazišla. Pevačica Zorica Brunclik progovorila je o najtežim trenucima u svom životu. „Godine me ništa nisu naučile, stekla sam određenu dozu mudrosti, ali nedovoljnu. Progovorila bih na… »
To je bio najveći udarac u mom životu: Zorica Brunclik ogolila dušu o najtežim trenucima, a ovako priča o braku sa…

To je bio najveći udarac u mom životu: Zorica Brunclik ogolila dušu o najtežim trenucima, a ovako priča o braku sa…

Kurir 19.06.2022
Pevačica Zorica Brunclik otkrila je detalje privatnog života. Ona je priznala koji trenuci u životu su joj bili najteži i kako se sa njima izborila. - Godine me ništa nisu naučile, stekla sam određenu dozu mudrosti, ali nedovoljnu. Progovorila bih… »

Vesti dana »