Povezane vesti

FOTO Kolarov rekao da ide u penziju, pa otrčao da navija za „orliće“

FOTO Kolarov rekao da ide u penziju, pa otrčao da navija za „orliće“

Nova 20.06.2022
Mladi fudbaleri Srbije imaju poznatu podršku na tribinama u Slovačkoj. U danu kada je objavljeno da Aleksandar Kolarov završava svoju dugu i uspešnu karijeru, „orlići“ su igrali meč sa Izraelom na U19 prvenstvu Evrope (2:2). Nisu uspeli da… »
‘Tvoji centaršutevi, moji golovi’: Džeko se slomio zbog Kolarova, teško mu je pala odluka srpskog fudbalera da se…

‘Tvoji centaršutevi, moji golovi’: Džeko se slomio zbog Kolarova, teško mu je pala odluka srpskog fudbalera da se…

Hot sport 20.06.2022
Kolarov odlazi u penziju. Čuveni srpski fudbaler Aleksandar Kolarov rastužio je juče sve ljubitelje fudbala informacijom da odlazi u ‘penziju’. On iza sebe ima veoma uspešnu karijeru, tokom koje je mnogo puta igrao zajedno sa Edinom Džekom. Njih… »
Emotivni oproštaj džeka Od kolarova: "Više si od saigrača, više od prijatelja, tvoji centaršutevi, moji golovi"

Emotivni oproštaj džeka Od kolarova: "Više si od saigrača, više od prijatelja, tvoji centaršutevi, moji golovi"

Večernje novosti 20.06.2022
NEKADAŠNJI reprezentativac Aleksandar Kolarov juče je obavestio javnost da odlazi u fudbalsku penziju. EPA Fudbaler koji iza sebe ima uspešnu karijeru, a tokom nje često mu se put ukrštao sa Edinom DŽekom. Igrali su zajedno u Mančester sitiju, Romi… »
Džeko poslao emotivnu poruku Kolarovu: Postao si mi više od prijatelja, uživaj

Džeko poslao emotivnu poruku Kolarovu: Postao si mi više od prijatelja, uživaj

Nova 20.06.2022
Bosanski reprezentativac se oprostio od srpskog fudbalera. Nekadašnji reprezentativac i kapiten Srbije Aleksandar Kolarov odlučio je da se penzioniše. Edin Džeko, njegov bliski saigrač sa kojim je delio svlačionicu gotovo u celoj karijeri, je na… »

Vesti dana »