Povezane vesti

"Da sam umro ne bih znao ovo rešenje": Slagalica se baš izblamirala, gledaoci nisu oprostili na društvenim mrežama

"Da sam umro ne bih znao ovo rešenje": Slagalica se baš izblamirala, gledaoci nisu oprostili na društvenim mrežama

Blic 20.06.2022
Najpopularniji porodični kviz u Srbiji ponovo je dobio svojih pet minuta na Internetu. Ovoga puta zbog greške koja je zbunila gledaoce, a oni nisu ostali dužni na društvenim mrežama. Plavi takmičar Rade prilično lako je pobedio crvenog protivnika… »
Kakva blamantna greška u slagalici! Gledaoci u neverici zbog onog što se desilo u asocijacijama: Da sam umro, ne bih ovo…

Kakva blamantna greška u slagalici! Gledaoci u neverici zbog onog što se desilo u asocijacijama: Da sam umro, ne bih ovo…

Kurir 20.06.2022
Najpopularniji kviz svih vremena, Slagalica, ponovo je glavna tema na društvenim mrežama. Očekivano, u pitanju je nova greška koja je zbunila gledaoce kraj malih ekrana. Oni koji su grešku uočili nisu ostali nemi, te su na društvenim mrežama… »
Greška u Slagalici zbog koje su gledaoci baš razočarani

Greška u Slagalici zbog koje su gledaoci baš razočarani

Nova 20.06.2022
Znate li ko je napisao "Glavu šećera"? Upravo je naslov poznate pripovetke bio jedna od asocijacija u omiljenoj igri kviza Slagalica. Konačno rešenje bilo je „glava“, a rešenje jedne kolone „šećer“. Asocijacija je prilično jasna, međutim… »

Vesti dana »