Povezane vesti

Filipović o pozivu Partizana: Znao sam da moram da iskoristim priliku, jer se ona ne ukazuje često

Filipović o pozivu Partizana: Znao sam da moram da iskoristim priliku, jer se ona ne ukazuje često

Sportski žurnal 20.06.2022
Znam da su to najviši mogući ciljevi i spreman sam dati 100 posto sebe. Nekadašnji fudbaler Bate Borisova, Voždovca i Jagodine Aleksandar Filipović od danas je i zvanično novi igrač Partizana.Filipović je u prepodnevnim satima obavio lekarske… »
Aleksandar Filipović pojačao Partizan

Aleksandar Filipović pojačao Partizan

Danas 20.06.2022
Dosadašnji defanzivac beloruskog BATE Borisova Aleksandar Filipović potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom. Član omladinske reprezentacije Srbje koja je 2013. godine postala prvak Evrope na šampionatu u Litvaniji igr na pozicijama levog i… »
Dajem 100% sebe da Partizan osvoji trofej! Novo pojačanje u Humskoj - Filipović se raduje treneru Stolici!

Dajem 100% sebe da Partizan osvoji trofej! Novo pojačanje u Humskoj - Filipović se raduje treneru Stolici!

Mondo 20.06.2022
Aleksandar Filipović je i zvanično novi fudbaler Partizana. Aleksandar Filipović je i zvanično novi fudbaler Partizana. Partizan je predstavio novo pojačanje, Aleksandar Filipović je i zvanično novi fudbaler tima iz Humske. Posle Zlatana… »
Novo lice u humskoj: Partizan predstavio Filipovića – ‘Spreman sam da pomognem klubu u najvišim ciljevima’

Novo lice u humskoj: Partizan predstavio Filipovića – ‘Spreman sam da pomognem klubu u najvišim ciljevima’

Hot sport 20.06.2022
Aleksandar Filipović, nekadašnji igrač Bate Borisova, Voždovca i Jagodine, danas je zvanično postao novi igrač Partizana. Dok su crno-beli na drugom delu priprema u Sloveniji, Filipović se oprostio od svog dosadašnjeg kluba i u Beogradu, u… »
Filipović u Partizanu: Moram da iskoristim priliku, ne ukazuje se često

Filipović u Partizanu: Moram da iskoristim priliku, ne ukazuje se često

Nova 20.06.2022
Partizan je predstavio pojačanje u letnjem prelaznom roku. Aleksandar Filipović je novi levi bek crno-belih. Filipović je potpisao ugovor u Beogradu, a pre toga je obavio i lekarske preglede. Ugovor je potpisan na tri godine, a Filipović može da… »
Filipović definitivno u Partizanu, ugovor na tri godine

Filipović definitivno u Partizanu, ugovor na tri godine

Sport klub 20.06.2022
Nekadašnji mladi fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Filipović potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštili su crno-belih. Bivši defanzivac Jagodine, Voždovca i BATE Borisova u Beogradu je obavio lekarske preglede i potpisao… »
Filipović definitivno u Partizanu, ugovor na tri godine

Filipović definitivno u Partizanu, ugovor na tri godine

N1 Info 20.06.2022
Nekadašnji mladi fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Filipović potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštili su crno-belih. Bivši defanzivac Jagodine, Voždovca i BATE Borisova u Beogradu je obavio lekarske preglede i potpisao… »

Vesti dana »