Povezane vesti

"Biću zvezdin kralj": Crveno-beli predstavili Kangvu

"Biću zvezdin kralj": Crveno-beli predstavili Kangvu

Večernje novosti 20.06.2022
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas u Beogradu veznog igrača Kingsa Kangvu, svoje prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Ovaj 23-godišnji fudbaler je u Zvezdu stigao iz Arsenala iz Tule gde je proveo prethodne tri godine. Foto: FK Crvena… »
Kangva predstavljen: Grof mi je kao otac, hoću da postanem kralj Zvezde

Kangva predstavljen: Grof mi je kao otac, hoću da postanem kralj Zvezde

Nova 20.06.2022
Vezni fudbaler Kings Kangva predstavljen je kao novo pojačanje Crvene zvezde u ponedeljak Klub iz Ljutice Bogdana doveo je 23-godišnjeg zambijskog vezistu, koji je prethodne tri godine proveo u Arsenalu iz Tule. Otud i poznaje Miodraga Grofa Božovića… »
Zvezde predstavila prvo pojačanje: Želim da postanem kralj

Zvezde predstavila prvo pojačanje: Želim da postanem kralj

Sport klub 20.06.2022
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je svoje prvo pojačanje ovog prelaznog roka. Reč je o Kingsu Kangvi. On je u Ljutice Bogdana stigao iz Arsenala iz Tule, a posebno zadovoljan zbog transfera je bio sportski direktor kluba Mitar Mrkela… »
Kings Kangva predstavljen: "Mogu postati kralj Crvene zvezde, slobodnjaci su mi specijalnost"

Kings Kangva predstavljen: "Mogu postati kralj Crvene zvezde, slobodnjaci su mi specijalnost"

Sportske.net 20.06.2022
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas Kingsa Kangvu za novog igrača. Kangva stiže kao slobodan igrač iz Arsenala iz Tule. Reprezentativac je Zambije i igra u veznom redu. "Neću govoriti mnogo o sebi. Videćete sve na terenu. Čim sam ovde… »
Mogu da postanem kralj Crvene zvezde! Kangva je prvo pojačanje, a pričao je o Grofu Božoviću - "Bio mi je kao otac!"

Mogu da postanem kralj Crvene zvezde! Kangva je prvo pojačanje, a pričao je o Grofu Božoviću - "Bio mi je kao otac!"

Mondo 20.06.2022
Kings Kangva je prvi pojačanjae Crvene zvezde ovog leta. Kings Kangva je prvi pojačanjae Crvene zvezde ovog leta. Crvena zvezda je predstavila prvo pojačanje za novu sezonu! Kings Kangva je stigao u Ljutice Bogdana i postao novi igrač srpskog… »

Vesti dana »